Çocuk odasına tığ işi duvar panosu

Annekaz
30 Mayıs 2020
Yorum Yok

Tığ işi yapması kolay ve oldukça zevkli el işlerinden. Tığ işi panoları yaparken hem çocuğunuzun odası için  eşsiz bir dekoratif bir obje yaparken  diğer yandan da stres atabileceksiniz. Bu el yapımı dekoratif objeler hem ortama sıcaklık hem  de değer katıyor. Özellikle duvara asılan el yapımı objeler arasında tığ işi duvar panoları oldukça popüler.

TIĞ İŞİ DUVAR PANOSU SİPARİŞ

Bu tığ işi  duvar panolarını yapması çok kolay, dolgu tekniği ile yapılan panolar için biraz hayal gücü ve biraz beceri yeterli ama vaktiniz yoksa İnstagramda  https://www.instagram.com/kece_keyfi/ sayfasından sipariş verebilirsiniz.

 

Bu harika fil modeli duvar panosu için dolgu tekniği kullanılmış. Mavi üzerine gri ip ile önce filin bedeni oluşturulmuş. Daha sonra 3 boyutlu olarak filin hortumu, kulakları ve yanakları yapılmış gözler ve eklenen püskül detayları ile harika bir çocuk odası panosu ortaya çıkmış.

Çocukların çok sevdiği panda odaya ayrı bir güzellik katacak..

Zürefa modeli benim en beğendiğim çalışma oldu. Kulakları ve yanakları ile çok sevimli..

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

‘Feray (@kece_keyfi)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bunu da seversin  Renkli çiçeklerle kare dantel modeli
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim