Dekoratif duvar sepeti modelleri

Annekaz
15 Aralık 2023
Yorum Yok

Jüt ipten örülmüş duvar sepeti modelleri, evinizi düzenlemenin ve dekore etmenin yaratıcı bir yoludur. Fonksiyonellikleri, doğallıkları ve dekoratif çeşitlilikleri ile her odada kullanılabilecek eşsiz parçalardır.

JÜT İPTEN DUVAR SEPETLERİ

Mutfakta içine taze meyve sebzeler koyabileceğiniz gibi, saksılarla taze baharatlar da koyabilirsiniz. Jüt ip rengi ve duruşu  itibari ile oldukça doğal ve zengin bir görünüm verir. Mesela el örgüsü ile yapılmış deniz kabuğu şeklindeki sepet özellikle banyolara çok zengin ve özenli bir hava katar. El örgüsü deniz kabuğu yapımı videosu aşağıda.

Salonda ve oturma odalarında kitap dergi asmak için kullanabilir, balkonda küçük plastik çiçeklerinizi duvarda sergileyebilirsiniz.

 

Duvar sepetlerinin aslında ana kullanım yeri kesinlikle mutfaklar. Mutfaklarda duvar aparatlarına asılan file şeklindeki sepetler ya da jüt ipten örülmüş fileler hem çok iyi bir düzenleyici hem de çok şık dekoratif obje.

Sürekli göz  önünde bulanan meyveler daha iştah açıcı ve daha sıcak bir hava vermiyor mu? Ayrıca bu sepetleri banyoda da kullanmak çok zevkli. Havlularınızı küçük kozmetik malzemelerinizi içine koyabilirsiniz. Aşağıdaki çok şık deniz kabuğu objesini örüp çok değerli bir hediye olarak arkadaşlarınıza sunabilirsiniz.

Bunu da seversin  Dekoratif ağaç top nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim