Duvar kağıdından alternatif dekorlar

Annekaz
19 Aralık 2012
1 Yorum

duvar kağıdı

Duvar Kağıdı ev dekorunda yeniden moda, iri çiçekler retro desenler çok seviliyor, komşum yaptırdı mesela siyah tonlarında retro desenleri var çok hoş oldu artan duvar kağıtlarını attırmadım mutlaka işe yarar atmayalım yaparız bir şeyler dedim hatta biraz da kendim eve getirdim ama artan duvar kağıdından neler yapılır çok fikrim yoktu, ta ki bu fotoğrafları görene kadar.

Ev dekorunuzu yenilerken kullandığınız ya da kullanmadığınız artan alınmış duvar kağıtlarını tablo olarak da kullanabilirsiniz dolap içine de yapıştırabilirsiniz kesip sehpa üzerine dekupe da yapabilirsiniz.

Malzeme güzel olunca yapacak yer bulunur ama duvar kağıdı çok kolay bir malzeme değil tabi.

Mesela yatak odası için kullanılan duvar tabloları, kutu kaplamaları hadi dekupe de kolay diyelim ama çok parçalı kaplamalar için kolay diyemeyeceğim. Duvar kağıdı yerine yapışkanlı desenli folyo kağıtlar kullanılabilir ama onlar da boyutsuz ve çok sıradan.. Uzun lafın kısası duvar kağıtlarını atmayın çok güzel şeyler çıkıyor inanmazsanız galeriye bi göz atın..

duvar kağıdı4

Kaynak: bhg.com

Bunu da seversin  Küçük bir evde yaşamak ister misiniz?
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. terspabuçlar dedi ki:

    çok hoşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim