Çok çok kilo verenler

Annekaz
19 Şubat 2011
2 Yorum

Kilo almak kolay vermek zor en azından kilo alana kadar yaşadığınız hayat tarzını değiştirmeniz gerek. Hamur işleri beyaz şeker beyaz un kızartmalar fast food ürünleri abur cuburlar gidecek hareketler çoğalacak. Hele işin içinde çalışmayan bezler hormonlar alınan ilaçlar gibi organik nedenler varsa tam bir kördüğüm ama başaranların sayısı da az değil. Biggest loser dan daha öncede bahsetmiştim ABD'de bir yarışma programı çeyrek tonda girip 70 kiloda bile çıkanlar var.

BBG tarzı,  yemekler denetim altında, sporlar ağlatacak derecede ağır. En çok kilo veren yarışmayı kazanıyor Ben Türkiye'de böyle bir yarışma yapılmasını çok arzu ediyorum.  Sadece oraya katılan 20 kişi için değil televizyonda seyreden yüz binlerce kilolu hanıma beye beslenme ve yapılacak sporlar hakkında bilgi verecek belki de beraber diyetler uygulayabilecek psikolojik olarak destek bulabileceklerdir. Ben aşağıya geçen sezondan kilo verenlerin fotoğraflarını ekledim. En çok kilo verilen sezon değil ama değişimleri takdire değer..

Yazının devamı için tıkla..

Bunu da seversin  Erkekler fönü keşfetti
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Anonymous dedi ki:

    nasıl gençleşmişler,inanılmaz
    şule demir

  2. başak dedi ki:

    Kilo hiç kimseye yakışmıyor.Bunun benzeri bir yarışma yapıldı zaten Ender Saraç sunuyordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim