Kilo vermek isteyenler nasıl kandırılıyor?

Annekaz
18 Nisan 2012
1 Yorum

Kilo vermek çok zor ve herkes ince bir vücut istiyor talep olunca ilaçlar piyasaya çıkıyor zayıflama ilaçları inanılmaz büyük bir piyasa, bilimsel çalışmalar yapılıyor, bulunan ilaçlar inanılmaz bütçelerle ünlülerle tanıtılıyor .

Bir de işin haksız kazanç aldatma ve abartma kısmı var.  Kilo vermek isteyenler nasıl kandırılıyorun en güzel cevabı yukarıdaki fotoğraf. Büşra Şanlı denilen kişiyi geçen sene blogumda yayınlamıştım adı Büşra Şanlı değil , Türkiye’den hiç değil Tara isimli bir genç kız evet çok kilo verdi ama öyle ilaçlarla hele antakya biberi hapı ile değil bildiğiniz diyet ve sporla Tara hakkında burada yazı yazmıştım. Kız hayatını baştan şekillendirmiş..

Yani insanlar o kadar çok kandırılıyor ki sahte yorumlar, sırf bu ilaçlar için yazılan bloglar, uydurma isimler, çalıntı fotoğraflar.. sağlığı bırakın! umutlarla oynanıyor.. Ben diyet haplarının kullanılmasına karşıyım ha doktor tavsiye eder sizin de aklınıza yatarsa ne ala ama böyle ne olduğu belirsiz siteler ve ilaçlara güvenmeyin sağlığınızla oynamayın..

Birde çok kilo verirseniz fotoğraflarınızı hologramsız orada burada yayınlamayın sonra bir biber ilacı satan sitede kendinizi görebilirsiniz..

Sitenin adını bilerek yazmadım bir de firmalarla uğraşamam ama isteyen olursa sitenin adını mail olarak atabilirim. [email protected]

Bunu da seversin  Zayıflamadılar kıyafet değiştirdiler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Mesude dedi ki:

    Zayıflama hapı satan sitelerde ben ne zaman bu tarz resim ve açıklama görsem fazla oyalanmadan çıkarım o siteden.Çünkü resimlerin bizim insanımızla alakası olmadığı o kadar açık ki…Uydurma senaryo ve isimlerle kandırdıkları insanlar varsa vah yazık…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.