Coraline ve düğme gözler..

Annekaz
9 Mart 2009
2 Yorum

Coraline 2002 kitabı yayınlanmış ürkütücü yeni nesil bir çocuk masalı..Bilmiyorum doğru mu ama masalların ilk hallerinin oldukça kokutucu olduğu zamanla çocuklara anlatılırken yumuşatıldığı mutlu sonlarla bitirildiği söylenir. Hansel ile Gratel in korkunç hikayesi sanırım en bilineni..

coraline de öyle yatağın altından çıkacak bir el gizli bölümler garip korkunç bir kedi ve yerine düğme dikilen gözler..Mayıs haziran gibi sanıyorum sinemalarda olacak filmin resmi sitesi ise çok güzel biraz ürkütücü biraz eğlenceli kendi fotoğrafınıza düğmeler ekleyebiliyorsunuz ( yukarıdaki bendeniz) odaları çekmeceleri gizli bölmeleri gezebiliyorsunuz ya da filmdeki minik karaktere kıyafet tasarlayan hanımın yaptığı işleri görebiliyorsunuz .. minik şişlerle örülen minik kıyafetler..hatta bir defile podyumu..
Bunu da seversin  Kurdele işinden kar taneleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Bal küpü dedi ki:

    Güzel söylemişsin, doğru mu? Bence çocuklar için gereksiz bir duygu korku. Mutlaka yaş sınırı getirmişlerdir ama aileler ne kadar dikkat eder şüpheli? Sonra gece korkuları filan, Allah korusun.

    Daha yeni, komşum 7 yaşında oğlunu, Recep İvedik’e götürdü!Alıyorlar diyor. Yani alıyorlar diye götürmek zorunda mısın? Sonra okullarda küfür var diye yakınıyoruz! Yanımızda çocuğumuzla küfürlere gülerken!!

  2. mosquito dedi ki:

    Bu düğme gözlerden ben bile korktum,çocukları düşünemiyorumm..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim