Değişik davetiyeler arayanlar için Mira Davetiye

Annekaz
13 Şubat 2014
Yorum Yok

Geçenlerde bir arkadaş toplantısında, arkadaşım evlenmeye karar verdiğini açıkladı. Ancak bu işin çok kısa sürede olması gerektiğini çünkü müstakbel eşinin sık sık ülke dışına çıktığı için sadece burada olduğu bir zamanda düğün yapabileceklerini ve acil davetiye bastırması gerektiğini söyledi.

Neyse arkadaşım acele tarafından bir düğün günü belirleyip hemen davetiye bastırmaya karar verdi ancak bir davetiye nerden baksan bir haftada gelirdi e peki ne yapmalı derken internette Mira Davetiyeyle tanıştı.

2

Mira Davetiye arkadaşımın bu flaş kararına hiç sekte vurdurmadan davetiyesini 2 gün içinde teslim edebileceğini söyledi. Bu gerçektende imkansız gibi bir şey, bir satış taktiği diye düşündük. Gelse de o gelecek davetiyeden hayır beklenmez sandık. Arkadaşım Mira Davetiyenin web sitesine girdi ve son trend ya da klasik binlerce davetiyeyle karşılaştı, birbiriden göz alıcı davetiyeler vardı, karar vermekte epey zorlansa da en sonunda eşinin de fikrini alarak sade bir modelde karar kıldı.

1

Ve vaadettikleri gibi 2 gün sonra davetiyeler arkadaşımın kapısındaydı. Hem de gayet kaliteli baskı ve şık bir sunumla. Biz çok şaşırdık. Bu başarı davetiye sektörünün mü yoksa Mira Davetiyenin mucizesi mi anlayamadık.

3

Mira Davetiye’yi ziyaret etmek isterseniz işte adresi: http://www.miradavetiye.com/

4

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/davetiyemira
Twitter sayfası: https://twitter.com/Mira_Davetiye

Bunu da seversin  Kolay ve zarif topuz modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim