Mendilden düğün davetiyesi

Annekaz
21 Temmuz 2010
3 Yorum

Mendilden, kumaş peçeteden davetiye fikri çok yeni değil ama çok ilginç olduğu kesin, mendil davetiyeler hem nostaljik  hem de ömür boyu saklanabilecek bir değere ve sağlamlığa sahip. Mendil davetiyeleri yukarıdaki gibi sade modellerden seçebilir ya da daha el işlemeli çiçekli kabartmalı modeller yaptırabilirsiniz. Baskı işini tişört baskısı yapan firmalar yapabilir işleme içinse bu işi iyi bilen hanımlar bulmanız gerekecektir.

Ayrıca tek model değil bir kaç çeşit mendil üzerine de baskı yapılabilir. Özellikle gelinler için davetiyenin önemi büyüktür, aile bireyleri de sevdikleri akrabalarının dostlarının davetiyelerini albümde saklarlar en azından ben öyle yaparım :) Bu mendil davetiyeleri saklamakta kullanmakta kesinlikle ayrı bir incelik olacaktır.
Kaynak

Bunu da seversin  Prada'nın avizeli ayakkabıları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. hobibox dedi ki:

    Ben çok sevdim bu fikri, kendimizmi işlesek ne yapsak:) Teşekkeürler canım, bak sayfamda ne var kızına göre:) sen geldin aklıma hemen…

  2. utkunun annesi dedi ki:

    İlk kez görüyorum çok güzeller çok beğendim

  3. mine dedi ki:

    bende begendim valla cok hoş olmuş. hemde farklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim