Duvarlara doğal dekorasyon fikirleri

Annekaz
10 Kasım 2015
Yorum Yok

Evlerde doğal görünüm isteyenler için en önemli iki detay vardır ağaç ve taş! Evinizi dekore ederken daha fresh daha taze bir hava için bu iki öğeyi her zaman kullanabilirsiniz ama komple duvarı kaplamak cesaret işidir. Duvar kağıtları son yıllarda yeniden moda. Tüm ev duvarları için geçerli olmasa bile evin bir köşesi ya devesa resim gibi duvar kağıtları ile kaplanıyor ya da böyle ağaç ve taş desenleri ile daha doğal bir hava veriliyor. Artık mekanlarda renk uyumu kadar, yaşattığı hisler de önemli.

Oturma odanız evet rahat olmalı ama size doğru pozitif enerji de vermeli. Gün boyu dört duvar arasında stres içinde çalışan bir kişinin sadece rahat bir koltuğa uzanması yetmiyor kötü enerjisini emecek  ışığı ile duvardaki görselleri ile yetiştirilen bir kaç bitki ile tam bir uyum halinde olması gerek.  Duvar kağıdı modellerine bakarken bunları göz önünde bulundurun. Aşağıdaki duvar dekorasyonları birer olumlu örnek sayılabilir.

Bunu da seversin  Bahçelere saksıdan sehba
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim