Doğum gününe Balon içinde para

Annekaz
10 Eylül 2011
4 Yorum

Parayı kullanmasını bilen yaştaki çocuklar için aslında harika bir doğum günü hediyesi. Bu uygulamayı yapan kadının annesi babası da küçükken doğum günlerinde böyle hediye veriyormuş şimdi o da çocuklarına yapıyor. Yalnız bizde en küçük kağıt para 5 lira. 13 yaşına giren bir çocuk içn 13 balon bu da 65 lira eder. Güzel rakam e birde patlatıp hediyeleri toplamanın eğlencesi var. :) Doğum günü için değişik fikir arayanlara duyurulur ya da bu uygulama düğünlerde yapılır hani şu gelinin başından dolar atılan düğünlerde hem daha eğlenceli daha renkli olur :) yok son fikir pek parlak olmadı sanırım :)

Bunu da seversin  Duvara rulo kağıt nasıl monte edilir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. burcu dedi ki:

  ben de sınıfımda içine şeker koyup balonu şişiririm süslerim çoçuklar eğlendikten sonrada balon patlatma yarışması (oturarak) aparım.. patlatıp içindeki şekeri alırlar..çok eğlenir tüm çocuklar..

 2. Ceyda dedi ki:

  Cok iyi fikir bu aklimin bir kenarina yaziyorum, ayrica bir blog arkadasi dogumgünü hazirligi icinde cocuguna onada önerdim ;)
  Sevgiler

 3. orhanbatu dedi ki:

  Çocuğum olduğunda yapmayı düşünüyorum :)

 4. ozgul dedi ki:

  hoş bir fikir…….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.