Doğum sonrası ikramlık çikolata

Annekaz
26 Şubat 2013
1 Yorum

2Sevgili komşum Çiğdem’in bugün yarın bir kız bebeği olacak. Uzun süredir bebek koklamamış birisi olarak biz yakın komşuları annesinden daha heyecanlıyız. Bir araya gelince bebekten başka  bir şey konuşmuyoruz odası, giyecekleri alınacaklar doğum vs vs..

Tabi bir de doğumdan sonra ne ikram edelim konusu vardı, komşulara akrabalara zahmetsiz anlamı da olan bir tatlı sunmak istedik aklımıza çikolata geldi ama öyle sıradan değil isme özel tasarım bir çikolata.. Bu işin ustası Dore Bonbon ve sevgili arkadaşım Gülten ben görsellerini hazırladım o ise çikolatasını hazırlayarak anne adayına  sürpriz yaptık. Çok sevindi duygulandı tabi kolay değil hamileliğinin son günleri.. Sizde bebek ikramlıklarınızı bu şekilde kendinize özel yaptırabilirsiniz.. Üzerine istediğiniz ismi yazdırıp fotoğraf çizim koydurabilirsiniz.. Çikolatalar için Dore Bonbon‘a çok teşekkürler sipariş için.. 0312 447 57 72 

3Not: Servis önerisidir.. tepsi ayrı satılır :D

Bunu da seversin  Flüt üstünde nota gösterimi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Sevcan dedi ki:

    Bu cıkolatanın fıyatı ne kadar kaç gün de sıparısım gelır tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.