Bebek Çikolataları: Annelerin en tatlı hatırası olmaya aday

Annekaz
9 Nisan 2019
Yorum Yok

Çikolata en güzel günlerin tatlı imzasıdır. Bayramlarda, söz ve nişan törenlerinde, en güzel ikramlarda, en özel misafirlerin kahvesinin yanında her zaman çikolata vardır. Bebek çikolataları ise son yılların en unutulmaz ikramlığı.

BEBEK ÇİKOLATASI SİPARİŞ EDERKEN DİKKAT

9 ay boyunca heyecanla bu günü beklediniz, bebeğinizin odasından, giyeceği çoraba, tırnak makasından havlusuna kadar her detayı ince ince düşündünüz tabi ki sizi ziyarete gelecekler için o güne özel unutulmaz bir ikramlık da ayarladınız. Bebeğinizin adına özel en kaliteli çikolatadan hazırlanmış bebek çikolatası misafirlerinizin ağzını tatlandırırken sizi büyük bir zahmetten kurtaracak .Bebek çikolatası yaptırırken en önemli detaylardan birisi kesinlikle kaliteli çikolata. Tatlistan kişiye özel çikolata konusunda uzman olduğu kadar dünyanın en kaliteli çikolatalarını kullanacak kadar işinde özenli.

ÖRNEK BEBEK ÇİKOLATASI MODELLERİ

Bebeğinizin adına özel olarak hazırlanmış çikolatada tat ve kalite kadar görünüş de önemli el değmeden hazırlanan bebek çikolataları tam sizin istediğiniz tasarım ve renklerde olmalı. Tatlistan tarafından hazırlanan bebek çikolataları sade ve dikkat çekici. Sadece isimli kare çikolatalar değil özel olarak tasarlanan şekilli bebek çikolataları da görülmeye değer birer sanat eseri…

Bunu da seversin  Balkon dekorasyonu / Öncesi ve sonrası değişimler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim