Omo&Yumoş Sensitive

Annekaz
2 Aralık 2013
Yorum Yok

Alerjik olmamdan mıdır nedir bilmiyorum firmalar bana hipoalerjenik ürünleri denemem için sık sık gönderiyorlar. Biz blogcular severiz böyle küçük şeyleri söz konusu alerjiler olunca da durum daha da önemli oluyor tabi. Sadece alerjik bünyeler için değil bebekler için de hipoalerjenik ürünler önemli. Bebekleri kimyasallardan uzak tutmak önemli ama bu her zaman mümkün olmuyor Omo ve Yumoş’un hipoalerjenik terejanı ve yumuşatıcısı dermatolojik olarak test edilmiştir. Omo’nun kalitesi malum, Yumoş’un hipoalerjenik yumuşatıcısını çok beğendiğimi söylemeliyim çamaşırlar yumuşacık ve çok hafif hoş bir kokusu var.

CAM00494

Yumoş ve Omo bebek bekleyen anneler için ve bebekler için özel bir uygulama yapmış Bebeğim ve Ben. Bu uygulama ile uzman doktorların videolarını izleyebilir, doktor randevularınızı girebilir ve bebeğinizin aşılarını takip edebilirsiniz!

Omo ve Yumoş’un sayfasını takip ederek fırsatları yakalayabilir ödüllü oyunları oynayabilirsiniz…

 

Yumoş Facebook sayfası
Omo Kadınlar Kulubü

Bunu da seversin  Bebekleri Kış Hastalıklarından Nasıl Koruruz?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.