Dört gözle beklediğim iki film

Annekaz
22 Ağustos 2009
Yorum Yok

‘Avatar’ Teaser Trailer @ Yahoo! Video

Avatar’dan çok şey bekleniyor. Konusu efektleri ile çığır açacak vs deniliyor merakla bekliyorum..Fragmanı sanıyorum çok yeni


‘Wolfman’ Theatrical Trailer @ Yahoo! Video

Benicio Del Toro ve Anthony Hopkins’in başrolünde olduğu ilk duyduğumda aha yine temcit pilavı dedirten bir konu ama kurtadamlar hala ilgimi çekiyor..

Bunun dışında Alacakaranlık New Moon’da sinema camiasını sabırsızlandıran filmlerden birisi. Ben ilkini aman aman beğenmemiştim. Baygın taş vampir Edward ile sesiz masum Bella’nın hikayesini okumayı isterdim ama kısmet değilmiş. Bana Buffy’yi hatırlattı ya da Angel’i her neyse Moonligth’ın yakışıklısa da vejeteryan taş vampir kategorisindeydi. Efektleri berbattı hele araba çekimleri ıyy..Alex’in hatırına izlemiştik..Kadınlar vampir aşk hikayelerine daha bir sarıyor..Alacakaranlık new moon trialı yayınlanırken çığlık atan atan hatunlar insanı ürkütmüyor değil..


Bunu da seversin  Bunlar yenir mi?
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim