En güçlü yağ sökücü

Annekaz
19 Temmuz 2009
6 Yorum

Her oda ayrı telden çalıyordu bizim evde krem yeşil yavru ağzı odalar gitti yerine sakız beyazlığı geldi ama ne geliş ben bu yağlıboya devamlılığını hiç sevmiyorum bana çok sağlıksız geliyor lakin evin heryeri yağlıboya yapacak bir şey yok çevirmek için kazımak yakmak vs gerektiriyormuş zor iş..
Yağlıboya düşünüyorsanız bi kaç kere düşünün derim bana kalsa kireç bile on yüz bir milyon kat daha iyidir neyse şükür bitti en caf caflı yerimiz olan mutfaktan ise bugün zaferle çıktık. Evde ovulmadık toplu iğne kalmadı aspiratör yada oraya buraya sinmiş yıllanmış mutfak yağı yerleriniz varsa saatlerce ovalamayın bugün harika bir şey öğrendim daha doğrusu eşim gösterdi..
Şu bildiğimiz tiner varya bu lekeleri reklamlardaki ocak silme efektleri gibi yok ediyor ovalamayı unutun bir beze döktüğünüz tinerle yüzeyi silin hepsi bu tabiki bunun kötü yanlarıda var birincisi kokusu ikincisi yazı desen vs varsa onlarıda siliyor aman dikkat önce küçük bir alanda test edin sonra “bak annekaz senden duydum yaptım işte sonuç bu tü sana” diye demeyin.
işiniz bitincede bulaşık deterjanı ile silin koku falan kalmıyor.. Her neyse bir kaç gün köyümüze gitmeyi planlıyorum çinti giyip tarhana yapıp domates kurutacağım cesaret edebilirsem biraz erişte de keserim.. Resim son alaka oldu ama idare edin :) Laptopum ve fotoğraf makinam yanımda görüşmek üzereeee….
Bunu da seversin  Laptoplar için radyasyon emici yastık
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. *kelebek* dedi ki:

  bilgi için teşekkürler.. çinti nedir??

 2. ada ve deniz dedi ki:

  iyi tatullar ve kolay gelsin. Kışlık hazırlamak uğraştırır insanı. Ben de bu dönemde başlarım ki kışın doğal doğal beslenelim diye

 3. Anne Kaz dedi ki:

  bi çeşit şalvar.. :)

 4. Yıldızlı Bahçe dedi ki:

  sevgili annekaz, seni günlük takip etmeye alışmışız tatil matil diye sakın ola yazılarınlarından ayrı koma bizi…

 5. iffetin günlüğü dedi ki:

  bende geçen gün tam tersini yaptım evde tiner bulamayınca yağlı boyalı ellerimi yağ çözücüyle yıkadım.tiner kadar etkili değil ama tiner gelene kadar idare etti.fikir için teşekkürler.yeni boyalı,boya kokulu evlere bayılırım.güle güle, temiz pak oturun.

 6. mosquito dedi ki:

  İyi dinlenmeler,iyi uğraşılar:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim