Duvara ağaç çizimi ve ağaç stickerları

Annekaz
21 Ekim 2013
Yorum Yok

Duvara ağaç çizimi son yıllarda çok moda, ağaç aslında sadece bir dekor değil ya da duvar süsleme değil aynı zamanda ağaç aile demektir.. Bu yüzden ev dekorlarında özellikle duvar boyama ve stickerlarda çok tercih ediliyor.

Dev boyutta ağaç stickerleri bulmak kolay değil bulunsa da 80 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Duvarlar için çeşitli ağaç çizimleri ya da stickerleri buldum hepsi birbirinden güzel salon için olanları, yatak odası için olanları ve tabi ki çocuk odası için olan ağaç stickerleri var.ağaç desen

Bu stickerler aslında boyama içinde harika birer örnekler duvara çizebileceğiniz ağaçlar ve öneriler için fotoğraf galerisine ir göz atın derim.. bir de konu hakkında bir video var belki size ilham olur..

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Duvar stickerları, duvara ağaç çizimi, çocuk odasına ağaç çizimi, duvara rüzgarlı ağaç çizimi. Duvara ağaç nasıl çizilir?

Bunu da seversin  Duvarlara doğal dekorasyon fikirleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim