Televizyon dekoru?

Annekaz
8 Haziran 2010
Yorum Yok
Malumunuz artık Plazmalar LCD’ler her evde, ince yapıları ile duvarlarda ya da küçük sehpalarda kullanılabiliyor.
Ama bununla iş bitmiyor bir Televizyon konsolu mu alıp koymalı yoksa, duvara mı monte etmeli hadi duvara monte ettirdik öyle etrafı bomboş da olmuyor, duvara monte edilen televizyonlar için arkasını başka renkte boyayanları da gördüm, duvar kağıdı kullananları da  ya da basit duvar stickerları ile süsleyenleri de. 
Plazmalar için pek çok mobilya seçeneği var. Duvar rafları dolaplı kitaplıklar ve ya gümüşlüğe benzeyen televizyon konsolları en çok tercih edilenler, tabi internette çılgın seçeneklere de rastlamak mümkün, şömine içine konulan televizyonlar ya da eski tip kapaklı dolaplar görmek mümkün. İnternette gezerken televizyonlu bir odada dekor ile ilgili birbirinden değişik 50 fotoğraf yakaladım. Sizin de aklınızda bu televizyonu nereye nasıl yerleştirsem sorusu varsa bu galeri tam size göre..
Bunu da seversin  Fotoğraf makinası farkı
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim