Banyo dekorasyonu örnekleri ucuza şık banyolar

Annekaz
29 Kasım 2018
Yorum Yok

Banyo dekorasyonu nasıl olmalı? Kullanışlı bir banyo için renk seçimi, temiz ve kullanışlı banyo dolapları nasıl olur? Dekoratif ve şık bir banyo için çok para harcamaya gerek yok evlerde kadınların ilk dikkat ettiği yer mutfaksa ikincisi de banyodur. Banyo hem rahat hem de şık olmalı. Temizliği kolayve kaliteli malzemelerden yapılmalı. Biliyorum hepimiz özel tasarım banyolu evlere yerleşemiyoruz ya da banyoyu kendimiz seçemiyoruz ama elimizde olan banyoyu biraz renklendirip şık hale getirmek elimizde.

Banyoda duvar kağıdı olur mu?

Banyoda pahalı fayanslar yerine kaliteli duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Özellikle küçük bir duvar ya da ayna arkası çok etkili bir görünüm sağlıyor. Hatta fayansların üzerine folyo kaplama gibi suya dayanıklı malzemeler bile kullanabilirsiniz. Bu şekilde kirada oturduğunuz evi bile güzelleştirebilirsiniz. Banyo dekorasyonunda diğer can alıcı nokta yeşil detaylar. Salon bitkileriniz varsa bir kaç tane de banyo bitkiniz olmalı. Banyonuz güneş görmüyorsa kaliteli yapma yeşil yapraklı çiçekler de oldukça şık ve zengin bir görünüm katacaktır.

Banyonun temizliği tamam, duvarları da yukarıda yazdığım gibi olduysa sıra geldi aksesuarlara. Banyoda süslü havlular şekilli sabunlar her zaman tercih edilir. Daha klas görünüm için parfüm şişeleri, hoş kokulu taşlar, ve şık kutular kullanabilirsiniz. Üstelik bu kutuların içinde banyo malzemeleri saklanabilir.

Beyaz banyolar her zaman mekanı daha geniş ve temiz gösterir, temizlik söz konusu ise  mavi de banyolarda oldukça ferah hava katan renklerden birisi olabilir. Cam göbeği, çok açık gri de banyoda kullanabileceğiniz renkler. Banyonuz çok kalabalık olmamalı, indirimden aldığınız şişe şişe  şampuan ve kremleri mutlaka kapalı yerlerde saklayın.

Duş kabini sorunu! Malesef duş kabinleri her duştan sonra temizlik ister kristal gibi bir duş kabini camı için özel deterjanlar kullanmak gerek ama bıktıysanız buzlu suya dayanıklı kendinden yapışkanlı folyolar da kullanabilirsiniz. İşte size ilham alacağınız internet kaynaklı birbirinden şık banyo tasarımları

Bunu da seversin  Dekoratif tuvalet kağıtlığı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim