Elbise seçimleri ve elbise modelleri – dresslily summer dress

Annekaz
24 Mayıs 2018
Yorum Yok

Elbise dünyanın en rahat kıyafetlerinden birisi çünkü tek parça:)  bazı elbiseler için giy ve çık sloganı oldukça uygundur. Elbise modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilecek elbette çok  şey var beden yapısı, gidilecek yer, saat bunlar arasında en önemli olanlardır.

dresliliy 6

Günlük elbise seçerken  gösterişli olmayan rahat ve kullanımı kolay bir model seçilebilir.Kaliteli pamuklu bir kumaş, rahat bir kesim ve uzunluk hem sizin içinde rahat hareket etmenizi, hem de gündüz gezilecek her yere uyum sağlamanızı sağlar. Günlük elbise seçerken sadelikten yana adım atarsanız bol bol aksesuar kullanabilirsiniz. Şık çantalar,  gümüş bilezikler ya da dikkat çekici bir kolye elbisenizi tamamlar.

dresliliy

Son yılların sevimli trendi gömlek elbiseler buna bir örnek olabilir. Çok desenli gömlek elbiselerde elbette az aksesuar kullanılmalı hatta sadece çanta ya da şık bir başörtüsü ya da gidilecek yere göre şık bir bandana bile olabilir.

dresliliy 1

Bu tip elbiseler oldukça dikkat çekicidir. Günlük olarak kolayca kullanılır pek çoğu pamuklu olduğu için uzun süre dayanır.

dresliliy 3

Peki biraz daha özel elbiseler.. dresslily de pek çok özel elbise modeli var.    Bir toplantıda hem şık görünmek hem de bol bol dans edip rahat etmek isterseniz ağır abiyelerden kaçınmak en doğrusu seçiminiz yukarıdaki gibi elbise modelleri arasından olabilir. Hem çok şık, hem çok enerjik olan bu model iki kat çalışılmış. Üzerindeki işlemeler elbiseye ağır bir hava verirken model ve etek uzunluğu aynı zamanda spor bir modeli gösteriyor. Yaz tatilinde elbise modelleri arayanlar için akşam saatlerine en uygun olanlardan biri de bu model diyebiliriz.

dresliliy 4

Dikkat çekmek  ve hem hanım hanımcık bir kızım hem de bildiğimi okurum diyenler değişik aksesuarla elbiseyi tamamlayabilir.

Bunu da seversin  Hobbit - Ejderhadan sonra

dresliliy 8

Puantiye modası asla geçmez. Siyah beyazdan sıkılanlar puantiye severler için hem neşeli hem de vintage bir modele ne dersiniz.Tam bir genç kız kıyafeti evet biraz prenses ama kim prenses değik ki? Sevimli mezuniyet partileri için bu elbise modeli harika. Üzgünüm hanımlar ama bu modelde yaş sınırı var eğer 20 yaşında göstermiyorsanız uzak durun..  Yaşınıza ve gideceğiniz yere uygun daha fazla model için view more

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.