En sevdiğiniz Pixar?

Annekaz
29 Aralık 2010
Yorum Yok
Çocukluğumuzda sabah okula gitmeden 20 dakikacık, ya da haftasonları izleyebildiğimiz çizgi filmleri artık televizyon kanalları halinde 24 saat yayın yapıyor. Animasyon sektörü ışık hızı ile büyüp gelişiyo, şimdiki çocukların kahramanları çok farklı ama kötü değil ben çok seviyorum animasyonları benim çocukluk anılarımla hatırladığım  Beverly Hills Teens, Eşimin Yakarisi gibi bu filmlerde çocukluk anılarının bir parçası olacak benim yazdığıma benzer lakırdılar edecekler.
Pixar’ın bu anılarda oldukça yer kaplayacağı kesin hoplaya hoplaya gelen masa lambası ve efsane çizgi filmleri beyinlerine zaten kazındı, Pixar’ın en sevdiğim Çizgi film, Wall-E,Up ve Monster İnc insancıl basit ve komik..Niye bu kadar laf henüz Türkiye’de bir çocuk filmi bile yok olacağa da benzemiyor olsa da nasıl olur bu yapımlarla nasıl yarışır..İyi ki Pixar var da kaliteli yapımları seçe beğene izlettiriyoruz.. İşte Pixar’ın baş yapıtlarında oluşan harika bir video..Daha derine kazınsın kalbimizi ılıtsın diye..
Bunu da seversin  Ben efsaneyim alternatif son
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim