Küçüklere büyüklere çizgi filmler

Annekaz
15 Temmuz 2008
3 Yorum

Çizgi fim kanalları sayesinde neredeyse 24 saat çocuklar meşgul olabiliyor.T.V’nin diğer bir adının da avanak kutusu olduğunu sayarsak bu ne kadar iyi tartışılır.Fakat muhteşem çizgi fimler var! Özellikle Cartoon network bu işi çok iyi biliyor.Yukarıdaki çizgi filmin ise hastasıyım.İlk başladığında bu ne ya garip yaratıklarla dolu saçma salak bir çizfi film demiştim ama çocuklarla beraber izleyince fikrim tamamen değişti seslendirme , senaryo ve karakterler süper..Şimdi koskocaman kadın oturmuş bize çizgi film anlatıyor demeyin bilakis ben çok mutluyum hala çocuk yanım var umarım sizinki de büyümemiştir..

Foster’s home hakkında ayrıntılı bilgi de Burada

Bunu da seversin  Taşlı çorap yapımı
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. Esra :) - kadincablog.blogspot.com dedi ki:

    ooo ben de hala izlerim çizgi film hem de bayıla bayıla :) ama bizim zamanımızda ki çizgi film türlerini seviyorum. konusu olan vurdulu kırdılı olmayan.

  2. Ceren dedi ki:

    Ben de izlerim çizgi film..Özellikle Nickelodeon’daki Sponge Bob ve Rugrats hayranıyım.Fakat evimizde maalesef neredeyse bütün gün Luli izleniyor.Oğlum sağolsun :)

  3. rüzgar dedi ki:

    Bayılırım ben de çizgi filmlere, özellikle de bazı seçme çizgi dizilerim vardır, Zeytin’le oturu keyifle izlerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim