En uzun Nisan..

Annekaz
1 Mayıs 2008
3 Yorum

Bugün 1 Mayıs Nisan çok uzun sürdü bir türlü bitmek bilmedi üstelik son günleride oldukça soğuktu.Mayıs ayı benim için özel bir anlam taşıyor bir kere en sevdiğim ay ne çok sıcak ne çok soğuk ikincisi doğduğum ay yinede Hayat garipliklerle dolu Teoman şarkısında diyor ya “Vakit bir türlü geçmezken yıllar hayatlar geçiyor” aynen öyle geçti Nisan ayı …Ömrümüzden 1 ayı daha devirmenin üzüntüsü ve sabah bize gülümseyen güneşin verdiği neşe ile garip bi başlangıç yaptık güne..
Ve tabi 1 Mayıs olayları hiç bir siyasi olayı buraya taşımak istemiyorum zaten güncel hayatımda tiksindirici dereceden yakınım fakat burada hatırlatılması gereken bi nokta var hayat bitiyor yüzlerimiz yaşlanıyor geride ne kalıyor! İstanbul’da bulunduğumuz otelden köprü manzarasını boğazı izlerken patronumun ağzından şu sözler çıktı “şu köprü yapılmasın diye gençliğimizda az mı gösteri yaptık” niye diye sorduğumda gençlik işte dedi..Her şey boş üzmeyin kendinizi..
Bunu da seversin  Bir paket mutluluk
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. Gelin Ayşe dedi ki:

  Merhaba ..
  Sayfanıza Blog Ödülleri yarışmasında rasladım çok begendim. Zaten oyumuda sizin sayfanıza verdim. Kesinlikle hiç düşünmeden. ÇOk hoş şeyler paylaşıyorsunuz .. Zevkle talip ediyorum. Ve başarılar diliyorum ..

  Nisan bana da çok uzun geldi. Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi. Ama sonunda bitirdik. Şimdide dört gözle mayısın 10. bekliyrum :)

 2. Anne Kaz dedi ki:

  çok teşekkürler ne var 10 mayısta ? :)

 3. Anne Kaz dedi ki:

  hah okudum tamam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.