Markalaşmak isteyene

Annekaz
15 Temmuz 2008
5 Yorum

Kendi ürünlerinizi üretip satıyorsanız,artık sizde gerçek manada üretici olmuşsunuz demektir.Orjinal ürünler tasarlayıp kendi markanızı yaratmak ulaşılmaz hayal değil ama zor.Marka için de bilinirlik ve imza çok önemli yaptığınız örgü yada dikişlere böylesine etiketler yaptırabilirsiniz.Yurt dışında olanlar için Burada bir site var kendi tasarımlarınızı yada orada olan seçeneklerden birisine adını işletebiliyorsunuz.Türkiye de ise bu tür şirketler tabi ki var ama daha çok büyük partiler halinde çalışıyorlar..Ben açıkcası çok beğendim insanın marka olacağı yoksada olasını getiren heveslendiren aşka getiren bir lokomotif.. :))

Bunu da seversin  İşkembeden lamba!!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. zehra dedi ki:

  ne guzel bır fıkırmıs bu boyle

 2. Cocukla Cocuk dedi ki:

  Öyle deme, marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun

 3. Esra :) - kadincablog.blogspot.com dedi ki:

  çok güzeller ben de çok beğendim ama altlarındaki fiyatlar tek bir etiket başınaysa ürünlere çok fazla ek masraf eklenmiş olacaktır.

 4. KelebekGibi dedi ki:

  Dedigin gibi insanin hevesi geliyor bunlari görünce, hayale saliyor:)

 5. debouquet dedi ki:

  Benim yorumum güncelliğini kaybetti. Aynı gün gönderemedim sürekli hata verdi. Sakala sarkan çorbasına ben çocukken makarna çorbası derdim annem çok yapardı bu çorbayı ama bizim evde pek erişte bulunmadığı için klasik fiyonk makarna koyardı içine. Artık bende yapıyorum bu çorbadan oğlum bayılıyor bizim evdeki adı da makarna çorbası. Bu arada belirteyim annem soğan koyardı ben ise bazen koyuyorum bazen koymuyorum o anki keyfime göre pek bir şey fark etmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.