Eski jaluziden katlama perde

Annekaz
3 Mart 2009
6 Yorum


Çok kolay değil ama bu katlama perdeler gerçekten çok pahalı belki uğraşmaya değer..Kızkardeşim evine taşınırken çok masraf yaptı duvarlardan tutun tavana mutfak dolaplarına kadar her şeyi değiştirdiler sıra perdelere gelince artık iflahları kesilmişti ..İdare eder perdelerle idare edip mutfağa bu katlamadan yaptırdı tek pencere küçücük bir cam dolap ile kombi arasına sıkışmış sadece o tek pencereye 75 lira verdi bana çok pahalı gelmişti.. şimdi yeni evim için aklımdan fikirler uçuşurken paralarda ona eşlik ediyor..e tabi sağdan soldan bulduğum ekonomik çözümleride buraya not diye ekliyorum.Gelecekte dönüp bakmak için..

Bunu da seversin  Kumaş kenarlarından çanta
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. Ayça dedi ki:

  Anne kaz, başlığı okuyunca yok canım dedim. Verdiğin linke baktım şimdi, yapılabilirmiş gerçekten :)

 2. Esra Günüşen Ertuğrul dedi ki:

  sen süpersin….verdiğin bilgi çok işime yarayacak…teşekkürler….

 3. GeCe dedi ki:

  canım aslında artık o kadar pahalıd eğil gecenlerde ablam da ben de yaptırdık ben bir cama büzgülü tül ile o ise iki cama katlamalı yaptırdı benim ödediğimin neredeyse yarısını ödedi. Bir kere kumaş dümdüz olduğu için am m2 gidiyor ve mekanizması da artık pahalı değil

 4. beliz dedi ki:

  Allahım ya valla bende yapmaya karar verdim bakalım becerebilecekmiyim.Storlarım kırılmıştı atmaya kıyamadım bi kumaş aldım,storları parçaladım ölece kaldım, sitede nereye nasıl yapıştırılacağı ayrıntılı anlatılmamış bulmaca çözmeye uğraşıyorum .İnşallah başarıırım öffff.

 5. mine dedi ki:

  harika bir fikir bir seyi atmadan elden cikarmadan once bir kac defa dusunulmeli

 6. perde dedi ki:

  harika perdeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim