Evde beslenebilecek hayvan..

Annekaz
28 Aralık 2007
3 Yorum

Çocuğunuz illa bir ev hayvanı istiyorsa kesinlikle hamster öneririm.Biliyorum pek çok hanım fareden hoşlanmaz ama hamsterlar gerçekten çok farklı ama şunu ifade etmeliyim kesinlikle 1 tane olmalı ve güvenilir bir yerden almalı.
Biz ilk hamsterımızı komşumuzdan aldık çiftdi sonra yavruladılar 4 yavru 2 anne baba çok geldi henüz bebekken anne ve baba ve yavruları isteyen insanlara verdik.Şimdi evde olan bir tanecik hamstırımız bu bahsettiğim çiftin kızı.
Kesinlikle çok sevimli ve sakin bir hayvan,evde 3 katlı bir kafesi var tekerleği minik bir evi talaştan tabanı ve özelde bir suluğu hamster yemek seçmeyen bir hayvan çekirdeği kuruyemişi ve top keki çok seviyor .Banyo yaptırmayın diyorlar ama ben bir kaç kere sadece sabun ve su ile yıkadım bence hoşlanıyor. Aklınıza gelen fareler kadar hızlı değil elde tutulabiliyor kuyruksuz ve bol tüğlü ve kurulu bir saat gibi güneş batar batmaz tekerleğine koşuyor..araştırın sorumluluk alabilecek çocuklarınız için güzel bir hediye olur..
Bunu da seversin  Pepee doğum günü partisi seti
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. PERİLİ KÖŞK dedi ki:

  çiçek ve hayvanlar çok sevmemize rağmen tatillerde sorun oluyor.3-4 çiçeğimi bu yüzden daha fazlalaştıramıyorum, kaplumbağamız ise bizle taaa İzmir’e kadar gelmişti zavallım,ayağımın altında kavanozunun içinde ne kadar midesi bulanmıştır saatlerce yollarda:)
  bu sömestr dönüşü hamster düşünüyorum yaza kadar yaşatmayı başarırsa kızlarım ….

 2. cesetizleri dedi ki:

  cesaretlendim birden. ama annem beni evden atar.. babaannem de kalpten gider herhalde..
  off:)

 3. oykuerdem dedi ki:

  Annem ve babam almama hiçbir zaman izin vermiyor sebebide ölünce üzülmem. Üzülmem diyorum ama yinede hayır diyorlar.. :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.