Farklı İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Üretilmiş Nike Ayakkabı Modelleri

Annekaz
30 Ocak 2021
Yorum Yok

Gelişen sosyal çevre sadece yetişkinlerin değil çocuklar için de ayakkabıları farklı faaliyetlere göre tercih etmenin yolunu açtı. Çağımızda çocuklar sağlık ve ruhsal açıdan gelişimini tamamlayabilmek için farklı spor dallarıyla ilgilenip gün içerisinde farklı ayakkabılar tercih ediyor. Özellikle rahat, dayanıklı, işlevsel olduğu için günün büyük bölümünde spor ayakkabıları vazgeçilmez oluyor.

Nike ayakkabı modelleri de farklı faaliyetler için üretilmiş özel ürünleriyle çocukların beğenisine sunuluyor. Nike ayakkabı erkek çocuk modellerinde özellikle krampon, halı saha ayakkabıları beğenilirken aynı modelin yetişkin versiyonu ile baba-oğul aynı ayakkabıda buluşuyor. Günlük ve koşu ayakkabıları alanında ise anne ve kızın aynı model ayakkabı ile yürüyüş yapabileceği Nike ayakkabı kadın modelleri yer alıyor. Sadece sportif faaliyetler için değil spor ayakkabı teknolojisi ile üretilmiş outdoor ayakkabı ve sandaletler de çocukların oyun vakitlerine artı değer katıyor. Çocukların gün içerisindeki farklı faaliyetleri için üretilmiş özel işlevsel teknolojileri barındıran Nike ayakkabı modellerine birlikte göz atalım.

Geleceğin Yıldızları: Nike Ayakkabı Krampon Ve Halı Saha Modelleri

Popüler spor dallarından futbol her yaştan insanı etkisi altına alırken aynı zamanda çocukların babalarıyla sıkça vakit geçirdiği ve en erken tanıştığı spordur. Doğal ve suni çimlerde kullanıma uygun ve istenilen işlevsel özellikleri barındıran Nike ayakkabı krampon modelleri yetişkin versiyonlarını Jr. ismiyle yeniden yorumlayarak geleceğin yıldızlarının hayallerine ortak oluyor. Mercurial Vapor modeli, çok yönlü çoklu zemin plakası ve tüm yüzeye yayılmış mikro dokuyla yüksek hızlarda bile istenilen hareket kabiliyetini sunarak mucizeler yaratıyor. Kısa doğal çimde ya da yapay çimde kullanıma uygun Tiempo Legend modeli yumuşak sentetik deri ya da dana derisi seçeneğiyle ile ayağı sararak rahatlığı üst noktaya çıkarıyor. Phantom Venom Academy modelinin ayak tarağındaki çıkıntılar ve kuru çim zemin plakası ile bütünleşen asimetrik bağcık sistemi ve esnek file özellikleri ile isabetli şutlar çekmek artık çok kolay. Superfly 7 Academy modeli, özgün tasarımı ile işlevsel özellikler barındırıyor. Aynı modellerin halı saha için özel üretilmiş çeşitleri de futbolu her yerde yaşamaya imkan veriyor.

Bunu da seversin  Jessica Simpson ilkbahar yaz ayakkabı modelleri

Rahatlığın Gücü: Nike Ayakkabı Günlük ve Koşu Modelleri

Her gün konforun hissedilebilmesi için özel üretilmiş Nike ayakkabı Star Runner 2 modelinin nefes alan esnek ve hafif kumaşı, pelüş yastıklama ile bütünleşen tabandaki Phylon köpük teknolojisi ve elastik bağcıkları öne çıkıyor. Nike Revolution 5 modelinin cırt cırtlı bantları, dayanıklı derisiyle ile koşmak, oynamak artık daha da eğlenceli. Nike ayakkabı Air Max ise klasikleşen yapısıyla her kesimin ilgisini çekiyor. Nike ayakkabı kadın modellerinde de yer alan Air Max ve Revolution 5 çocuklarınızla uyumunuzu üst çıtaya yükseltiyor.

Doğayla Uyumlu: Nike Ayakkabı Outdoor

Sadece şehir yaşamındaki faaliyetler için değil farklı maceralar için de üretilmiş Nike ayakkabı Manoa LTR modeli deri ve yumuşak köpük yastıklama ile doğanın içindeki farklı hava koşullarına uyum sağlayarak Nike ayakkabı fiyatları içerisinde dayanıklı ve uzun süreli kullanım avantajıyla çocukların meraklı dünyasına zenginlik katıyor.

Fazla Rahat: Nike Ayakkabı Sandalet

Nike ayakkabı Sunray Protect 2 parmakları tamamen koruyan özgün tasarımı, havalar ısındığında bile rahatlık sağlayan üst kısımda yer alan açıklıklar, suya dayanıklı, esnek ve dayanıklı kumaşı ile mini ayaklar için fazlasıyla rahatlık sunuyor. Aynı zamanda Nike Sunray Protect 2 modelinin farklı tasarımları da keşfedilmeyi bekliyor.

Çocukların farklı ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiş , işlevsel ve tasarımsal özellikleri öne çıkan ve birçok çocuk ve onunla uyumlu yetişkin modeli bulunan Nike ayakkabılar, güvenli alışveriş seçeneği ve Nike ayakkabı indirimli fiyatlarıyla Sportive’de sizi bekliyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.