Farmasi Mr. Wipes yağ sökücü

Annekaz
23 Temmuz 2015
4 Yorum

 Farmasi özellikle makyaj, cilt bakım ürünleri ile çok sevdiğim yüksek kalite ve yerli bir firma. Hani diğer katalog satışı yapan firmalarla kıyaslanmayacak kadar kaliteli helal belgesi var networking satışı  kadınlara destek oluyor seviyorum Farmasi’yi.

Farmasi’nin temizlik ürünleri olduğunu biliyor muydunuz? Ben duydum ama denemeye fırsatım olmamıştı ilk temizlik ürünü denemem Farmasi Mr. Wipes yağ sökücü oldu. Şöyle ki marketten aldığım yağ sökücüler boğazımı tırmalar hatta aspiratöre fırına artık neyde kullanacaksam sıkar kaçarım çünkü nefes almanın imkanı olmaz üstüne üstlük delinen parmak uçları tahriş olan cildimi saymıyorum bile lakin Farmasi de portakal kokusundan başka  bir şey gelmiyor ellere en küçük bir tahrişi yok misler gibi temizlik diye buna derim.

Benim aspiratörden yana şansım hiç gülmedi fırınım ve ocağım zaten oldukça eski şimdi kirada oturduğumuz evde aspiratör var ama yok. Ocağın üzerinde duruyor ama sonradan takılan dolaplar sayesinde ne açılıyor ne de elektrik tesisatı var hal böyle olunca kendine kendine yağlanıyor özellikle içi arada bir ancak temizlik görüyor.

farmasi-yağ-sökücü-öncesi-sonrası

Gördüğünüz fotoğraf aspiratör camının üzerinden çekilmiş fotoğraflar gördüğünüz gibi ilk fotoğraf yağ içinde diğeri temizledikten sonra aynı camın arkasından çekilmiş fotoğraf. Önce Farmasi Mr. Wipes yağ sökücü yü sıktım köpüklü bir yapısı var su gibi hemen akmıyor 5 dakika beklettim ve bulaşık süngerinin sert tarafı ile ovaladım. Sonra bir kere daha sıkıp bekletmeden kuru bir bezle sildim. Sonuç çok iyi. Günlük temizlik içinde sıkıp kuru bir bezle kullanılacak kadar pratik.   Farmasi Mr. Wipes yağ sökücü temmuz ayı 12.31  liralık fiyatı da oldukça uygun.

Yakınlarınızdaki Farmasi temsilcilerinden satın alabilirsiniz ben uygun fiyata satın almak için üye oldum bana da yazabilirsiniz :) Farmasi üyelik için bu linki kullanabilirsiniz.

Bunu da seversin  Salon Dekorasyonuyla Evinize Hayat Verin

farmasi-yağ-sökücü

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Emine Kanak dedi ki:

  Ben de bir iki makyaj malzemesini kullandım çok memnun kaldım temizlik ürünlerini de deneyeceğim en kısa zaman da benim de cildim hassas olduğu için böyle bir yağ söküğü gerekiyor :)

 2. ismihan dedi ki:

  Fiati ne kadar satisini sizmi yapitorsuuz

  • annekaz dedi ki:

   satış fiyatı 12,5 lira galiba üyelik fiyatı çok daha uygun sanıyorum 9 lira civarı ama diğer temizlik ürünleri de çok hepsini denedim ama tek tek yazacağım. Ben kendim ve annem vs için alıyorum ama uzaktakilere kargo ile göndermek zor ve ekstra masraflı üye olun siz kendiniz için ucuz ve kolaycs alın derim üyelik sadece 1 lira onu da ilk alışverişte ekliyor. ben bu yazdığınız mail adresine telefon numaramı atayım ihtiyaç duyarsanız yazablirsiniz

 3. Elifcan dedi ki:

  Peki bu konsantre ürünü nasıl kullanacagız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.