Farmasi mikrofiber Cam bezi

Annekaz
31 Temmuz 2015
2 Yorum

Hani diyeceksiniz ki bir bez için annekaz yazı yazmışsın ama çok memnun kaldım. Eve gelen herkese deli gibi gösteriyorum :) Benim mutfak camları sırlı gibi duman renginde ve ne ile silersem sileyim iz kalıyor penye, havlu kağıt aklınıza ne gelirse onlarla sildim.  Kurulama izi kalıyor öyle böyle gıcık bir cam değil.

Farmasi mikrofiber Cam bezi elime geçer geçmez ilk denediğim yer bu cam oldu ve ne iz ne leke yok artık derken elimde bez bütün evlerin camlarını silerken buldum kedimi. Sade suyla sıkıyorsunuz camı siliyorsunuz sadece bu ne deterjan ne sprey ne kurulama ne parçalanan penyeler atletler ne buruşuk kağıtlar artık hepsi sizin için tarih oluyor.

farmasi cam bezi

Bir temizlik bezi ne kadar iyi olabilirse beş katı daha iyi en sevdiğim temizlik ürünüm oldu. Sadece cam yüzeyler için değil evde toz almak için kapı ve dolapları metal dolap kulplarını da silmek için kullanıyorum çok çok memnunum en önemlisi deterjansız temizlik yapıyorum ve geride hiç bir iz kalmıyor :)   yoğun istek üzerine Kız kardeşime anneme de aldım.

Farmasi mikrofiber Cam bezi tekli fiyatı 14,50 ikili fiyatı 26,50 kolay kolay eskiyecek bir ürün değil kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Farmasi ye üye olabilir bu bezi ve diğer temizlik ürünlerini çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

farmasi-cam-bezi1

Farmasi üyelik için tıklayın. Farmasi Cam bezini başkasına sipariş edecekseniz 7000440  ürün kodunu söyleyin çünkü çok fazla bezi var karışmasın..

farmasi-cam-bezi-1

Cam bezini kalp yapan deli Annekaz :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Hediye dedi ki:

    Üye olmak istediğimde bir referans no istiyorlar.. sizinki nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.