Forum sayfama da beklerim :))

Annekaz
12 Nisan 2010
1 Yorum

Blogdan önce aklımda forum vardı fakat o zamanlar nerede böyle imkan şimdi her şey çok kolay aşağıda gördüğünüz forum bloggera gömülebilen bir çalışma. En altındaki linkten sizde benzer bir forum yapabilirsiniz fakat ben sayfaya ekleyim derken az daha Anne Kaz’dan oluyordum :))

Çok mu gerekliydi belki değil ama bilmiyorum ben sevdim sizde de ilgi olduğu sürece buraya yazamadığım paylaşımlar mutlaka orada yer alacaktır. Foruma üye olması çok kolay sağ köşedeki register yazan yerden mail adresiniz ile birlikte üye oluyorsunuz. Bir takma isim ve şifrenizi aldıktan sonra istediğiniz konularda forumda yazabilirsiniz. Bana çok fazla şu yazıyı yayımlayabilir misin, şu ürünümü gösterir misin ya da sitenden bana link verir  misin benzeri istekler geliyor hepsini karşılamak zor fakat buradan siz istediğiniz paylaşımı yapabilirsiniz.. Umarım katılım olur üye olacak herkese teşekkür ederim..

Bunu da seversin  25. yıla özel Back to the Future!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Mahmure dedi ki:

    forum linki nerede? ben mi göremiyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim