Forum Ankara Porland Fabrika Satış Mağazası

Annekaz
21 Haziran 2017
Yorum Yok

Ankara’da yaşayanlar Etlik tarafındaki Forum Ankara AVM’yi bilirler outlet bir AVM olduğu için fiyatları oldukça uygundur AVM’nin olduğu alanda bir de Porland Fabrika satış mağazası var.

Porland Fabrika satış mağazasında hemen her türlü mutfak ürününü bulmak mümkün adeta porselen cenneti desem yeri  servis tabakları pasta tabakları, vazolar, tencereler, tavalar, kesme tahtaları, yemek takımları, mama takımları, restoran ürünleri vs vs ben bu mağazada gezmeyi ve hiç olmadı bir fincan ya da bir dekoratif obje almayı çok seviyorum ama fiyatları hiç de öyle düşündüğünüz kadar ucuz değil.

Fabrika satış mağazası olmasına rağmen oldukça pahalı defolu ürünler bile pahalı :) Lakin Ben hiç bir yerde bulamadığım düz desensiz tabak ve servisleri ancak buradan bulduğum için eksildikçe uğruyorum  Porland fiyatları biraz düşürürse aklımda çok ürün  yine de insan fotoğraf çekmeden duramıyor işte Forum Ankara  AVM Porland mağazası ndan fotoğraflar…

Bunu da seversin  Kedimizi kısırlaştırdık - Ankara
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim