Garnier antiageing BB krem ve korkunç web sitesi!

Annekaz
28 Mart 2014
Yorum Yok

bbcream

Garnier BB kremler severek kullandığım ürünlerden  Garnier roll on, ve BB kremlerini neredeyse çıktıkları zamandan beri kullanıyorum. Watsons’dan Son Garnier alışverişimde Anti Ageing serisinden aldım, e malum yaş :) Klasik Garnier BB kremle anti ageing arasındaki fark ne?

Garnier Anti Ageing BB Krem,  klasik BB’sine göre daha yağlı. Aslında daha hoş bir dokusu var sanırım yağlı olduğu için ve nemlendirme özelliği daha yüksek cildi kuru olanlar hem beslemek hem de hoş bir parlaklık vermek için Garnier Anti Ageing BB Krem kullanabilirler. Kırışıklıklar için mucize beklemeyin bütün BB’ler gibi hafif kusurları yumuşatıyor  gelelim GARNİER konusunda artık çok kızdığım konuya.

Garnier’in pek çok ürünü Türkiye’de satılıyor. BB kremlerin fiyatları çok uygun her kızın çantasında var ama Garnier’in doğru düzgün içerikli bir sitesi yok. İşte ayıp olmasında diye bir kaç ürün eklenmiş o da ürün görseli ürünler hakkında bilgi edinebileceğiniz bilgiler yok. Ülke seçeyim diyorum Türkiye yok..  Garnier’in Türkiye temsilcisi varsa bu işe el atmasını diliyorum.. çok ayıp

garnier1

 

Bunu da seversin  İki dakikada 50 yıllık gelin başı modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim