Garnier göz makyaj temizleyicisi ve makyaj temizleme suyu

Annekaz
2 Temmuz 2014
Yorum Yok

Garnier  geniş ürün yelpazesi ile Türk kadınlarının gönlünü çoktan aldı. Sadece Cilt bakım ürünleri ile saç boyaları ile değil Makyaj temizleme ürünleri ile de pek çok hanımın tercihi. Garnier Göz makyaj Temizleyicisi Express Çift etki‘yi kızlarımla beraber denedik. İşte yorumlarımız..

Garnier Göz makyaj Temizleyicisi Express Çift etki yağlı bir yapıya sahip yani göz için kullanılan göz kalemi mascara ve farları göze zarar vermeden sadece hafif bir uygulama ile çıkarıyor. Lens kullananlar için bile oldukça uygun hafif yağlı yapısı ile gözdeki kirpikte makyaj kalıntısı bırakmıyor. Hiç göz yakmıyor. Ürünün eksi bir tarafını göremedik. Göz çevresine hafif yağlı yapısı bakım bile yapıyor diyebilirim. Gece yorgun eve geldiğinizde hemen makyajınızı silip yatabilirsiniz.

Garnier Göz makyaj Temizleyicisi Express Çift etki aynı zamanda kirpikleri dolgunlaştırmak için özel bir formüle sahip hem göz makyajınızı temizlerken hem de kirpiklerinize Doğal Arginine ile bakım yapıyorsunuz. 4 hafta sonrasında kirpiklerde yoğunluk ve kirpik dökülmelerinde azalma görülüyor. 

Üzerine yıkama gerektirmiyor ama ben her gece mutlaka iyi bir tonik kullanmanızı her zaman öneririm.

Fiyatı: 12,99 TL 

Göz makyajı temizleme konusunda tavsiye istendiğinde ilk aklım gelen isimlerdendir..

 

garnier-göz-makyajı-temizleyicisi

Garnier Kusursuz makyaj temizleme suyu‘nda ilk göze çarpan şey boyutu oldukça büyük şişesi ile çok bereketli. Bu makyaj temizleme suyu ile 200 günlük makyaj temizleme sorununuz çözülmüş oluyor. İçinde parfüm yok koku yok etkili bir temizlik kuru ve hassas ciltler için uygun cildi arındırıyor ve temizliğini hissediyorsunuz. Makyaj temizleme sularında oldukça sevilen ve en çok satan ürünlerden birisi..

Fiyatı: 11,99  bazen Watsons indirimleri ile çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz.. Her iki ürünün de fiyatları çok uygun. bu ürünle göz makyajı çıkartmak Garnier Göz makyaj Temizleyicisi Express Çift etki  kadar kolay değil. Bunu da belirtmek isterim hem çok hafif göz yakıyor hem de Garnier Göz makyaj Temizleyicisi Express Çift etki gibi yağlı olmadığı için göz ve çevresine bakımı eksik yapıyor diyebilirim bu ürün sadece yüz için..

Bunu da seversin  Güzel bir cilt için limon

garnier-hassas-makyaj-temizleme-suyu

 

Herkese güzel günler :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.