Magic Splash Yüz Yıkama Jeli inceleme

Annekaz
27 Ağustos 2014
Yorum Yok

Sivilce sorunlarınız varsa ilk şart iyi bir temizlik bol su sağlıklı beslenme ve ellerinizi yüzünüze değmekten vazgeçin :) Yağlı citlerin en büyük sorunu sivilce ve parlama yağlı cilde sahip olanlar özel sabunlar tonikler arındırıcı jeller kullanırlarlar ergenlik çağında sivilceler için sürekli yediklerinize dikkat edin denir ama dışarıdan yapılan temizlikte çok önemli Magic Splash Yüz Yıkama jeli ni Canan’ın etkinliğinde tanıdık itiraf edeyim ilk defa kullandım. Sadece ben değil tabi kızlar da severek kullandı. Ferah bir yapısı var içindeki bitkilerden dolayı ıtırlı bir kokusu var. Yüzünüzü bir kere yıkıyorsunuz ferahlığı uzun süre devam ediyor.

Anti akne jeli ile beraber kullanınca sivilcelerin çıkması azaldı. Anti akne jeli sivilcenin üzerine şöyle bir damla sürüyorsunuz çıkacak sivilceyi durduruyor. Güzel beğendiğim sivilce ürünleri arasında yerini aldı.Kullanımı kolay bir ürün ama fiyatı biraz daha uygun olursa daha çok kişiye ulaşır..

Magic Splash Yüz Yıkama jeli 59 .95TL

Anti akne jeli : 25.55

Ayrıntılı bilgiyi.. http://themagicsplash.com/ sitesinden alabilirsiniz..

 

magic splash yüz yıkama jeli

 

Magic Splash yüz yıkama jeli içeriği

Bunu da seversin  Saçlarını boyamayı bırakan kadınlar - Beyazlarınızı sevin
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.