Gelin potansiyeli taşıyan kız aranıyor

Annekaz
7 Şubat 2008
4 Yorum

Ne zormuş evlenecek kız bulmak..Bu devirde böyle evlilik daha zor..Erkek kardeşim askerden geldikten sonra uzun süre evlenmem diye diretti şimdi de evlenmek istiyor fakat gel gör ki ‘helal süt emmiş bir genç kız bulmak’ bu zamanda iktidara muhalefet bulmaktan daha zor. Kardeşim orta boylu orta halli klasik bir oğlak burcu erkeğidir.Evde kalan tek evlattır kendisi , çıtı pıtı minyon tipli mümkünse çalışmayan çalışsada doğru düzgün bir işi olan 18-25 arası bir genç hanım arıyor..Aslında ondan çok annemle babam çabalıyor özellikle babam aceleci davranıyor e tabi evladı tek oğlunu bir an önce evlendirip onunda mutluluğunu görmek istiyor….of!

Durum bu babamın dünkü morali bozuk hali benimde canımı sıktı .. yukarıdaki gelinliklerde çok güzel.. :))

Bunu da seversin  Venüs Tutulması
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Anonymous dedi ki:

  Bende helal süt emmiş bi koca arıyorum kaldımı acaba bu devirde.kardeşinize talip olayım dicem ama ayıp ayol:)kıza bak kıza hemen atladı demesinler.

 2. Anne Kaz dedi ki:

  hiç beklemiyordum böyle bir yorum adres telefon falan bırak biz seni ararız :))

 3. Anonymous dedi ki:

  sabah okuduğumda gülüp geçmiştim fakat yorum bırakıldığını görünce yazmak istedim. ama siz postu kısaca böyle girince(Erkek kardeşim askerden geldikten sonra uzun süre evlenmem diye diretti şimdi de evlenmek istiyor fakat gel gör ki ‘helal süt emmiş bir genç kız bulmak’ bu zamanda iktidara muhalefet bulmaktan daha zor. Kardeşim orta boylu orta halli klasik bir oğlak burcu erkeğidir.Evde kalan tek evlattır kendisi , çıtı pıtı minyon tipli mümkünse çalışmayan çalışsada doğru düzgün bir işi olan 18-25 arası bir genç hanım arıyor.) tabi başvurularda olcak yukardaki şartlara üniversite mezunu da olsun ve gerekirse çift maaş diye tabir ettiğimiz illada çalışsın gibi şartlar yok değilmi bazı erkeklerin bu tip şartlarıda var bence siz yakın çevreden bir başlayın aramaya çünkü eş dost kızları sürekli göz önünde oldukları için muhakkak gözlemlenmiştir her oğlu olan anne tarafından
  sevgiler.

 4. Anne Kaz dedi ki:

  Asında buraya taşıdğıma sonradan üzüldüm sadece içimdekileri birazda esprili olarak paylaşmak istemiştim..evlilik gibi dünyanın en zor ve sorumluluk taşıyan işinde aracı olmak sorumluluk taşımak gibi bir amacım yok :))fakat bazı şeyler başa gelince bilinmiyor ..bir de şuna inanıyorum özellikle bu tür evliliklerde gerçekten çevre çok önemli aynı havayı solumak lazım çok uzaktan yada böyle başka vasıtalarla tanışınca niyet iyi olsada sonunun hayırlı olması daha düşük bir ihtimal ..hem dedğiniz gibi buradan yazınca yanlış anlamalara çok açık buradan her türlü bilgi verilip hal açıkca anlatılmıyor…dalga geçilmeyecek hem kalben hemde sosyal olarak hiciv edilmeyecek bir konu buraya taşınması da yanlış oldu sanırım ..sevgiler saygılar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim