Genç Kız odası dekorasyon fikirleri

Annekaz
27 Mart 2012
2 Yorum

Kızların artık bebeklikten kalan odaları, demir ranzaları iki kapılı dolapları gitti, baza, kitaplık, aynalı bir komidin ve tabi ki daha büyük bir dolap alındı.

Gönül neler istiyor neler, seçenekler çok fazla çok iyi kalitede mobilyalar gerçekten çok pahalı. Eşyaları bütçemizin el verdiği kalitede almaya çalışık. İş eşyada  bitmiyor aşağıda gördüğünüz genç kız yatak odaları seçeneklerinde işin can alıcı noktası uygun dekorasyon malzemeleri seçmekte. E tabiki onlarda  bir dünya para ama yaşayan odalar kıpır kıpır canlı bir genç kız odası döşemek imkansız değil diye düşünüyorum.. Benim ilham aldığım bir kaç fotoğraf ve harika bir site bir de yerli mobilya  firmalarına eleştiri hala böyle güzel fotoğraf ve dekor anlayışı firmalara uğramış değil. Buz gibi mobilyalar ve ruhsuz genç odaları  kız bırakın show roomları  katalogları bile süsleyemiyor..Hem annelere hem genç kızlara hem de mobilya firmalarına oda nasıl döşenir çekim nasıl yapılır işte size birbirinden güzel 15 oda fikri ve fotoğrafı..

genç kızların bayılacağı bir ayna

GENÇ KIZ ODASI DEKORASYON FİKİRLERİ…

www.pbteen.com

 

Bunu da seversin  Çocuk Halısının Çocuk Odasını Değiştirme Yeteneği
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. FUNDA dedi ki:

    bütün fotoğrafları pbteen den almışsın eğer o mağazandan oda döşemek istiyosan 15 milyarın altında kurtaramassın türkiyedeki hiçbir firma insanlarin çocuk yada geç kız mobilyası artık sen nasıl adlandırıyosan bu alanda para harcamıyacaklarını bildiği için bu alanda onlarında ilerleme kaydetmek gibi gayeleri yok eğer güzel ve ucuz oda döşemek isityosan ikeaya git :)

    • annekaz dedi ki:

      zaten insanlara gidin ordan alın demiyoruz ki başlığa dikkat ‘…fikirleri’ hemen hepsi ustalık isteyen el işleri yapılamaz mı yapılır aynısı gibi olmaz ‘fikir’ verir.. :)) ikea nında kalitesi tartışmaya açıktır zaten ikea dan da fikir alınır çoook daha ucuza mal edilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim