30 kız çocuk odası modeli – ev şeklinde yatak ve dolaplar

Annekaz
13 Ocak 2019
Yorum Yok

Kız çocukları odalarında vakit geçirmeyi çok severler,  yatak odaları da biraz daha masalsı bir şekilde dekore edilirse çok daha mutlu olurlar. Ev şeklinde yataklar dolaplar, ev şeklinde oyuncak dolapları, kitaplıklar ve dekorasyon ile odalar çok daha sevimli bir hale geliyor.

Ev şeklinde yatak ve dolaplar

Bebeğinizin, kız çocuğunuzun yatak odasını tasarlarken onun hayal gücünü destekleyecek dekoratif detaylara önem vermelisiniz. Pastel renklerde boyanmış duvarlar ve ev şeklinde yataklar ve dolaplar hoş bir seçim olabilir.

Çatı formlu ve ev şeklinde eşyalar dolaplar duvar rafları ortama sıcaklık verir. İnsanlar ev şeklindeki dolapları çok seviyor çocuklar da kendi alanlarını yarattıkları için ayrı şekilde ev şeklindeki detayları beğeniyor. Ev demek aile demektir çocuklar da bunun farkında.

Kendi dünyasını kurmak isteyen çocuklar özellikle kızlar bebek evlerini de çok seviyor, ev şeklinde oyuncak raflarını da..

Durum böyle olunca mobilya üreticileri özellikle çocuk odaları için ev ve çatı formunda eşyalar üretiyor. Bu bazen ev şeklinde bir karyola, bazen villa  şeklinde bir ranza ya da boy boy  ev şekillerinde yapılmış  oyuncak ve çamaşır dolapları ya da kütüphane oluyor.

İşte size ilham verecek  birbirinden güzel kız çocuk odaları için mobilya fikirleri..

Bunu da seversin  Çocuk odasında doğal dekorasyon
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.