Google+ projesine katılın

Annekaz
29 Haziran 2011
2 Yorum

google-yeni-projeGoogle’ın facebookla mücadelesi devam ediyor aslında tam olarak ortada başlamış bir mecra var sayılmaz. Ama google bu sefer  Vecihi’nin uçakla eve dalması kadar sarsıcı ve etkili bir şekilde geliyor. Sizde bu projeye katılıp google’ın+ projesinde ilk kullanıcılardan birisi olabilirsiniz tabi şanslıysanız.

Google’ın hazırladığı proje sayfasında kaba taslak olarak projeden bahsedilmiş ve yine projeden görüntüler sunulmuş. İlk bakışta Facebook’a nazaran daha işlevsel ve daha zarif olduğunu söyleyebilirim. Türkçe de hazırlanan tanıtımda Facebook’un kullanıcıları tarafından sık sık kulanılan ebenizi bile bulabilirsiniz burada dede olarak karşımıza çıkıyor:)

Facebook’da bir şey paylaştığınızda herkes görüyor. Yani patronunuzda sevgiliniz de aynı paylaşımı görüyor. Google çember uygulaması ile sürükle bırak şeklinde kendi çemberlerinizi oluşturabiliyorsunuz.

Kendi konularınızı oluşturup saklayabiliyorsunuz, kolay fotoğraf gönderimi ve görüntülü konuşma da özelliklerinden bir kaçı ben google+ projesini sabırsızlıkla bekliyorum bakalım facebook’un tahtını sallayabilecek mi?

 

Bunu da seversin  Badem alerjisi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. naile dedi ki:

    davetiye hakkın varsa eğer alabilir miyim lütfennnn :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim