Yeni oyuncağımız Google Firend Connect

Annekaz
28 Şubat 2009
Yorum Yok

Resmini koymak gereksiz sanıyorum altta var. Hoş yanda da var..ama alttaki daha işlevsel hatta eksik işlevle bile çalışıyor diyebilirim duymuştum biliyordum fakat herkese açık değildi ne zaman açıldı bilmiyorum ama google yine yapacağını yaptı.

Facebook iyi hoştuda çook genç olsa da kendi içine kapanık kaldı. Google firend, facebook gmail orkut twitter blogger vee daha bir çok şimdi ne yapıyorum ahanda buradayım bi arkadaşa bakıp çıkıcam tarzı sanal sosyalleşmeleri de içine entegre ederek altta gördüğünüz şeyi yaptı.

Şincik, yerli yabancı azcık okudum saymışlar saymışlar bi sürü özellik falan filan amma velakin blogcular için ne işe yarar eder iki cümle ile izah edeyim.. efenim bunu sitenize ekliyorsunuz nasıl ekliyorsunuz..? Yukarıdaki logoya tıklayın, set up new site deyip işlemleri sırası ile yapın en sonunda size bir kod verecek gadget ekleden html kısmına ekleyip kaydedin hepsi bu.. http://www.google.com/friendconnect/

Sitenize gelenler konularınıza yorum yazmasa bile buradan bir merhaba diyebilirler sitenizi yada beğendiğiniz bir siteyi konuyu başkalarına önerebilirler video ekleyebilir ki bu şimdilik zor sadece youtube linki eklenebiliyor.. daha da özellikleri var ben de aktif olarak kullanamıyorum ama ekleyen herkese en azından bir merhaba derim :) Bakalım daha neler göreceğiz..

Bunu da seversin  Fırınsız Kurabiye Nasıl Pişirilir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim