Günaha sokmayın bizi

Annekaz
19 Kasım 2011
1 Yorum

Arap televizyonların birinde bir kadın ile adam tartışıyorlardı, adam kadınların peçe takması gerektiğini dudakların ve burnun güzelliğini erkeği tahrik edebileceğini vs savunuyordu tabi kadında zaten kuralara uygun örtündüğünü islam da peçenin olmadığını savunuyordu kadınlar bu tezlerinde başarısız olmuşlar ki şimdi Suudi Arabistan’da güzel gözlü kadınların gözlerini saklaması gündemde..

Bu ancak hasta erkek zihniyetinden çıkan bir karar olur.. Güzel göz derken mesela? Benim gözlerim bana güzeldir, sana göre değil hadi bakalım! hem göze güzelliği veren şekli mi bakışları mı yoksa yapılan makyaj mı? Fazileti Teşvik ve Haysiyetin korunması komisyonu önce buna karar verebilmeli hem göz nasıl saklanır yahu bütün gün kara gözlüklerle mi dolaşsın bu kadınlar, ama çok tahrik edici kara gözlükler var bu zekasına yandıklarım onlardan da tahrik olurlar..  Birde Arap erkeklerin aslında en sevdiği göz şekli aşağıdakiler bakın nasıl da değer veriyor..

Bunu da seversin  Hırsızın hiç mi suçu yok?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. burcu dedi ki:

    adam kapalı, hatun açık..heheheee.komik video yaww

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim