Hülya Avşar 3 haftada 3 beden inceldi

Annekaz
17 Nisan 2012
Yorum Yok

Hülya Avşar 3 haftada  42 bedenden 38 bedene inmiş ki bana göre bu tenis kıyafeti içindeki kadın 36 bile diyebilirim ama gerçek anlamda değil dijital manada vermiş kiloları.

Papia’nın dağıttığı basın bülteninden bir kare ve aslı yan yana bir ara çok güzel kilo vermişti şimdi yine biraz toplu diyebileceğimiz bir kiloda ama böyle bir hileye ne gerek vardı

Hülya Avşar dobra bir kadındır twitter da bile çekinmeden makyajsız halini sere serpe ev hallerini paylaşacak da böyle bir Photoshop’a  mı ihtiyaç duyacak hiç sanmıyoru.

Bu firmanın görsellerini hazırlayan artık kimse onun halt yemesi Tıpkı Hadise‘yi yamultan Photoşopcular gibi.. haberi yoktur ya da biraz oynayacağız deyip kadıncağızı 18 yaşında bile olmadığı inceliğe kavuşturmuşlardır. Firmaların bildik  zayıf kadın güzeldir zorlaması..

Bu tür marka reklam çekimlerinde  biraz Photoshop normaldr cilt düzeltilir ufak tefek kusurlar yok edilir ama bu kadar da yapılmazki.. Peki Photoshola insanlar nasıl inceliyor .. aslında çok kolay bakınız aşağıda videosu var..

Bunu da seversin  Yulaf Kepeği
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim