Hakkında

Anne Kaz 2002 yılından beri internet ortamında tam zamanlı “home office” olarak çalışan 3 çocuklu bir annenin çalışırken karşısına çıkan ilginç linkleri paylaşmanın heyecanı ile ilk zamanlarda www.annekaz.blogspot.com daha sonra www.annekaz.com  adresinde  yazdığı bir blogdur.

Kadınların sadece “anne” ya da “eş” sıfatı ile değil kendi karakter özellikleri ile toplumda görüşleri olan konuşmaktan düşüncelerini söylemekten kaçmayan istedikleri için mücadele eden güçlü birer birey olmaları gerektiğine inanan, blogu bu düşünce yazan özgür ruhlu bir kadınım. Bazen basit örgüler bazen de sivri siyasi fikirleri okurken bulabilirsiniz kendinizi. Blogu tek başıma yazıyorum teknik detaylarından sosyal platform ıvır zıvırlarına kadar her şey benim ellerimden çıkıyor ve çıkmaya devam edecektir.
Blogum hobim ve alışkanlığımdır, herhangi bir ürün hizmet ya da marka adı anılabilir reklamsa bu mutlaka belirtilir. Blogumun kar amacı ile yazılmıyor, zaten ev falan geçindirmiyor, yine de belli kurallar içinde reklam ve kampanyalara  zaman zaman yer verebiliyorum.
Annekaz BÖ 2010 Türkiye’nin En  İyi Kadın Blogu, seçilerek iyi bir yolda gittiğini kanıtlamıştır.  Logom şahsıma aittir , taç ödül sonrası eklenerek logo şereflendirilimiştir :)  bir daha ki ödül de nasıl bir ekleme yapılacağı merakı içerisindeyim :)

Elimden geldiği kadar sosyal platformlarda ve etkinliklerde yer almaya çalışıyorum lakin Ankara’da yaşadığım ve haftanın 6 günü çalıştığım için blogcu içine karışmışlığım pek azdır. Bunların dışında  annekaz.com’u facebook ya da twitter ve instagram’dan  takip edebilirsiniz. Her konuda mail atıp içinizi dökebilirsiniz…

Bana [email protected] dan ulaşabilirsiniz..