Karton kutu ile yapılabilecek oyuncaklar

Annekaz
14 Haziran 2011
1 Yorum

Karton kutudan tren

Karton kutu ile çocukların haya güçleri birleşince ortaya müthiş fikirler çıkıyor. Karton kutular bizim için birer çöp olsa da çocuklar için bazen bir araba bazen uzaya çıkacakları bir roket bazen de çok şirin bir ev olabiliyor. Hatırlıyorum da şu anda 17 yaşında olan oğlum televizyon kutusunun içine girip parçalanıp dağılana kadar kimi zaman uçak kimi zamanda araba olarak kullanmıştı…

Çocuklara bazen en pahalı hediyeler alınsa bile onlar kendi hayal güçlerini konuşturmasını seviyorlar. Karton kutudan oyuncaklar çevreci hayal gücünü çalıştırıcı ve kesinlikle zeka açıcıdır. Aşağıda karton kutudan yapılmış oyuncaklar göreceksiniz. Google görsel aramalarından çıkan sonuçlardan bazıları siz daha kapsamla arama yapabilir daha iyisi çocuğunuzun isteğine göre oyuncaklar hazırlayabilirsiniz :)

Not: Bazıları hazır satılan kart oyuncaklar..

 

 

 

Bunu da seversin  Penti'nin yeni koleksiyonu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Karton Kutu dedi ki:

    Aslında hayal gücü ile karton kutudan çok güzel işler çıkartılabilir.Paylaşım için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim