Annekaz 8 yaşına giriyor.. Bir zamanlar Annekaz

Annekaz
3 Aralık 2014
1 Yorum

Şubat 2015’de blogum 9 yaşına girecek dile kolay ! Tam 8 yıldır blog yazıyorum. İnternet ortamında çalışmam blog yazmamdan daha eski,  o zamanlar internette çok fazla şey bulmak mümkün değildi katkım olsun istemiştim.. Annekaz neler gördü geçirdi ilk önce annekaz.blogspot.com da başladım ismini düşünmem 10 saniyemi almadı öylesine gecenin bir vakti çok beğendiğim örgü bir elmanın fotoğrafını paylaşmak istememle başladı her şey.

Anne Kaz  aslında şu Mother Goose masalındaki Kaz hani çizmeden bozma evi var..  anlatacak çok şeyi olan birisi olarak gördüm hep kendimi bir süre çok ağır yazdım sonra yazmak bir şeyler anlatmak yeni siteler fotoğraflar hikayeler göstermek istedim, o kadar çok seviyordum ki blog yazmayı günde 8 -9 yazı yazdığımı hatırlıyorum. Çocuklar o zaman küçük tabi onlar da blogumla beraber büyüdüler..

Böyle  yıllar yılları kovaladı 3 kere aynı işten kovulup tekrar aynı işte çalışma başarısını da gösterdim, 2010 yılında Türkiye’nin En iyi kadın blogu  da seçildim,  yeni arkadaşlar tanıdım dost sandığım insanlar hayatıma girdi kazık da yedim dolandırıldım da düşe kalka dizlerim kanaya kanaya öğrendim teknik detayları öğrenmesi zaman aldı şimdi soruyor bu kodları falan nasıl öğrendin.. bilmiyorum kendine kendine oldu..

Blogspotu bıraktıktan sonra çok bocaladım WordPress teknik olarak daha ayrıntılı bir kere virüs bulaştı fotoğraf galerilerimi kaybettim hala pek çok sayfa görünmüyor  olacak o kadar 5 binin üzerinde yazı var blogumda hepsi benim parmaklarımdan çıktı.. Facebook sayfam 123,500 kişiyi geçti twitter instagram da eklendi bunlara kocaman bir aile olduk ama yine her şeyi tek başıma yapıyorum. Sanki Annekaz olmazsa ben şimdiki bu halimde olmazdım gibi geliyor, gelişmeme çok katkısı oldu.

Blog camiasına geç girmeme rağmen muhteşem blogger dostlarım oldu , harika etkinliklere katıldım muhteşem rakamlar olmasa da para da kazandım iyi bir örnek olmaya çalıştım. Blog yazacağım diye 3 çaydanlık 1 tencere,  onlarca kez yemek yaktım. 3 laptop eskittim blog uğruna kocaman bir akıllı telefon aldım..Geçen ay bir Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan blogger dergisi çıkarttım..  velhasıl blogumu seviyorum herkes blogunun 1. yılını 3. yılını vs kutluyor ya içimden geldi şöyle bir maziye dönüp bakmak… 8 yıl… benimle olduğunuz için teşekkür ederim.

Bunu da seversin  Blogunuza facebook paylaşım tuşu ekleyin

Eskiden beri beni takip edenler header ve sayfa tasarımlarımı kendimin yaptığını bilirler tıpkı şimdi olduğu gibi eminim onlar da bu headerlara bakarken eski günleri anacak vaybee zaman ne çabuk akıp gitmiş diyecektir kim bilir.. :)

Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. zuhal dedi ki:

    2007 de keşfettim sizi çok seviyorum. inşallah bi 8 yıl daha takip ederim. sevgiler saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.