Hamileler sokağa çıkmasın!

Annekaz
25 Temmuz 2013
Yorum Yok

hamile kadın

Sanıyorum dün TRT iftar programında Ömer Tuğrul İnançer hamile kadınlara sokağa çıkmasın dedi canlı yayında ! Böyle insanlar vardır kendinde her şeyi  her yerde söyleme özgürlüğü var zanneder yaşlandıkça hot hüt şekilde yorumlarına emirler ekleyerek devam eder.

Ben videoyu izlerken böyle bir insan gördüm hamileler sokağa çıkmasın mış yok ya!  başka emriniz? Estetik açıdan güzel görünmüyormuş bak bak ..  neymiş hamileler eşlerinin arabalarıyla sokağa çıksınlar mış arabası olmayan ne yapacaksa artık karı koca doğuma kadar evde otururlar… Dinimizde hamileler sokağa çıkmasın mı deniyor bırakın artık kadınların yakasını başörtüsünü eteğini göbeğini! O zaman bu hesapla kolu bacağı olmayanlar da sokağa çıkmasın şişmanlar da çirkinler de….

Programın sunucu Bekir Develi ise susmakla hata sadece gülmekle yetinde çok ayıp yakıştıramadı…

Herkes benim görüşlerimi bilir en azından şunu söyleyim tabiri caizse ‘çapulcu’ değilim, hükümetin çocuk politikasını da haklı buluyorum ama bu kadar da uzun boylu değil Ömer Tuğrul İnançer  in söyledikleri ne hükümetin görüşü ne de islam dininin öğretisi olabilir olsa olsa kendi bağnaz düşüncesidir karısını kızını hamilelikte eve kapatır kadın pedi reklamı çıktığı zaman kanalı değiştirir ancak o kadar!

Bunu da seversin  Tığ işi kurtçuk yapımı - Video
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim