Harikalar mutfağının adresi Cookplus.com açıldı

Annekaz
6 Kasım 2012
1 Yorum


Mutfak ürünleri sektörünün köklü kuruluşu Karaca, mağazacılık deneyimini dijital dünyaya taşıdı.

Karaca kalitesi, güvencesi ve ince zevki ile açılan www.cookplus.com, farklı beğenilere ve tarzlara yönelik tüm mutfak ihtiyaçlarını bir araya getiriyor.

Kadınlar pratiktir her işleri çabuk ve mükemmel olacak, çocuklara da yetişecekler akşam iş dönüşü göz alıcı sofralarla misafir de ağırlayacaklar. Artık akıllı kadınlar mutfak aletlerini almak için mağaza mağaza gezmiyor en ince porselenleri, sofra takımlarını, gülümseten hediyelikleri, birinci sınıf tencere setlerini, göz kamaştıran çatal bıçak takımlarını kısaca mutfakla ilgili tüm dekoratif ve pişirme aletlerini cookplus.com‘dan alıyor.


Farklı zevklere ve tarzlara yönelik tüm mutfak malzemelerini bir tık uzaklığa taşıyan Cookplus.com, hayallerdeki mutfağı gerçeğe dönüştürüyor. Mutfaklar için en şık ve zarif ürünleri avantajlı fiyatlarla sunan Cookplus’ta binlerce ürün bulunuyor.

Cookplus.com‘un sürpriz kampanya ve fırsatlarından yararlanmak için facebook ve twitter adreslerini takip edin gözünüzden bir şey kaçmasın

Karaca, Emsan, Homend, Philips, Cucinox, Cookplus, Cric Crack, Victorinox markalarını bir araya getiren Cookplus.com’da ürün kategorileri; elektrikli ürünler, yemek takımları, sofra servis ürünleri, kahvaltı takımları, çay/kahve, çay/pasta takımları, çatal kaşık bıçak, pratik mutfak ürünleri, pişirme grubu, saklama ürünleri, cam ürünleri, dekoratif/hediyelik ürünlerden oluşuyor.

Ödüllü aşçı Serkan Bozkurt da, Cookplus.com’da mutfakta harikalar yaratmak için kullandığı favori ürünleri seçiyor ve pratik bir mutfağın olmazsa olmazları konusunda site takipçilerini bilgilendiriyor.

Bunu da seversin  Bir şal kaç farklı şekilde bağlanır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. love and smile dedi ki:

    umarım fiyatları uygundur, tencre bakayım be.n..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim