Unutkanlığa mutfak saati

Annekaz
9 Ağustos 2012
Yorum Yok

Bu sıralar inanılmaz bir unutkanlık var üzerimde ocağa fırına konan şeyler kafamdan silinip gidiyor. İşe kendimi kaptırınca mutfak hayatımdan çıkıyor sanki e tabi dibi tutan tencereler, taşan sütler,fırında kararmış krakerler de hiç hoş değil, temizlemesi ayrı dert, yazık olan onca malzeme ayrı dert.

Ben de uzun zaman önce alıp hiç kullanmadığım mutfak saatini kullanmaya başladım artık. Bu pos bıyıklı arkadaş evde bana çok yardımcı oluyor mutfak dekorunda hoş duruyor yemek pişirmese de pişti artık gel şuna  bir bak diyor :) 1 saate kadar kurulabiliyor düdüklü için fırınlardaki yemekler ya da 5 dakikada bir kontrol edilmesi gereken reçeller için çok uygun tabi başka işler için de kullanılabiliyor.

Aşçı mutfak saatini 5 liraya almıştım, tavuklu olanlar 2,5 liraydı çok değişik şekillerde farklı fiyatlara onlarca seçenek var,  sizin de unutkanlık sorununuz varsa hele mutfağı aklınızdan her nedense çıkarıp duruyorsanız tavsiye ederim..

 

 

Bunu da seversin  İftar yemekleri menüsü 10. gün
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim