Hasır çanta modelleri

Annekaz
6 Ağustos 2019
Yorum Yok

Yaz aylarında gardıroplarda tiril tiril elbiseler, etekler, terletmeyecek bluzler ve her zaman rahatça kombinlenebilen t-shirtler oluyor. Peki “bütün bunlara uygun olan bir çanta modeli nasıl olur?” diye düşünürsek akıllara bu senenin trendi olan hasır çanta modelleri geliyor.

 

Yuvarlak Hasır Çanta Modelleri

Hasır çantalar bu sene oldukça popüler hale geldi. Çanta konusunda başka bir öne çıkan model ise küçük çanta modelleri oluyor. Çantanızın içine dolduracağınız çok fazla ürününüz yoksa küçük hasır çantalar sizler için kombinleri tamamlamada oldukça işlevsel olacaktır.

Özellikle konser veya alışveriş gibi rahat etmek isteyeceğiniz bir ortamda büyük çantalar rahatsızlık verebiliyor. Fakat askılı minik çantaların kullanımı bu esnada oldukça rahat olabiliyor. Yukarıda görmüş olduğunuz gibi farklı desenlerden oluşan minik çantalar tercih edebilirsiniz.

Plajda Takmalık Hasır Çanta Modelleri

Günlük kullanımda bu kadar moda haline gelmeden önce de plaja giderken hasır çanta kullanmak tercih ediliyordu. Yukarıda dediğimizin aksine plaja giderken ise büyük çantaların kullanımı daha rahat oluyor. İçine güneş gözlüğü, havlu, güneş kremi derken malzemeler git gide artıyor.

Bazı çantaları ise sadece plaj için değil gündelik kullanımda da rahatlıkla takabilirsiniz. Nakışla işlenmiş hasır çantalar çok fazla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra boncuklu çantalar da çok fazla rağbet görse de zamanla boncuklarda veya deniz kabuklarında düşmeler yaşanabiliyor.

Hasır çantanın üzerindeki renk zenginliği ne kadar fazla olursa bir o kadar da kombin çeşitliliği oluşturmada bizlere fayda sağlıyor.

Sıra Dışı Hasır Çanta Modelleri

Son dönemlerde özellikle bel çantaları öne çıkıyor. Kadınlar için mevsime bağlı olmaksızın bel çantaları gerek kullanım kolaylığı gerek kolay kombinlenebiliyor oluşuyla fazla tercih edildi.

İster sadece bele isterseniz tek omuzdan geçirip çapraz şekilde kullanabileceğiniz bel çantasının hasır halini düşünerek herkesten farklı bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bunu da seversin  Kurdele silikon kalıp

Mango, zara gibi ünlü markaların tercih ettiği hasır çantalarda silindir modeller de oldukça dikkat çekiyor. Fil motifinden yapılmış hasır çanta, ananaslı hasır çanta derken seçenekler artıyor.

https://kadinev.com/

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim