Hasır plaj çantası modelleri

Annekaz
2 Temmuz 2017
Yorum Yok

Hasır plaj çantası modelleri bu sene çok moda! Üstelik sadece plajda değil gündelik kıyafetlerin en göze çarpan aksesuarı olarak hasır plaj çantaları size eşlik edecek! Hem sade modellerle hem de renkli ve süslü modellerle hasır çantalar günlük kombinlerde yer alacak.

Hasır plaj çantası modelleri nden hemen her bütçeye göre bulabilirsiniz hatta bu konuda yeteneğiniz varsa siz de kolayca yapabilirsiniz. Kendir  kenevir ipi ya da teliz torbalar size muhteşem ve doğal görünümlü Hasır plaj çantası modelleri yapmanız için yardım edebilir. Hobi mağazalarında çanta sapları ve dekoratif aksesuarlar oldukça uygun fiyatlara satılıyor bu sene yazlık çantalarda renkli pom pomlar ve pembe flamingo desenleri ve ışıltılı aplikeler çok moda. Sade çanta modelleri seçerseniz  kendiniz zevkinize göre süsleyebilirsiniz üzerine yapıştırma yapmak yerine dikerseniz her sene değişik tasarımlar uygulayabilirsiniz.

Hasır ve örgü çantaları hem yurt içi hem de yurt dışı alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Hasır çanta alırken kalitesine çok dikkat edin hasır çantalar neme ve küfe dayanıksızdır bir kere nemlenirse çantada yer yer izler ve lekeler olacaktır hem saklarken hem de satın alırken bu konuya özellikle dikkat edin. Sepet çantalar sert ve kalın örgülerden yapılır hasır çantalar ise mısır kenevir hindistan cevizi kabuğu hatta kağıt saman gibi doğal ve işlenmiş liflerden yapılır. Bazı çanta modellerinin içinse astar dikilir bazıları ise oldukça doğal olarak bırakılır.

Aşağıdaki fotogaleride hasır çanta modelleri görebilirsiniz. Üzerine işleme yapılmış çanta modelleri, püsküllerle süslenen etnik çanta modelleri, dantellerle tamamlanmış hasır çantalar, ve deri detaylı çanta modelleri hemen her zevke hitap ediyor.

Hasır çanta modelleri, hasır örgü çanta modelleri, hasır sepet çanta modelleri, nakışlı hasır çanta modelleri

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim