Her Kadının Görmesi Gereken Gümüş Zincir Kolyeler Minamis’te

Annekaz
14 Şubat 2023
Yorum Yok

Kadınlarda gerdan bölgesinin ihtişamlı görünmesi açısından gümüş zincir kolye modelleri bir şaheser olabilir. Genel olarak kadınlarda şıklık ve sadelik dış görünüş açısından odak noktadır. Bu nedenledir ki zincir kolyeler kadınların ilgisini bir hayli çekmektedir. Her kadın özünde tarz sahibi ve moda ikonu olarak bilindiğinden her kadının zincir kolyenin sadeliğinin ve şıklığının etkisinde kaldığını söylemek yerinde olabilir. 

Neden Zincir Kolye?

Sadelik, şıklık, göz kamaştırma gibi sıfatları içerisinde bulundurduğu dış giyimde kadınların favori aksesuarlarından biri haline gelmiştir. Günlük alanlarda, randevuya çıkmak ya da şirket yemekleri gibi özel günlerde kısacası hayatın her alanında zincir kolye dış giyim için mükemmel bir tamamlayıcı olarak göz önüne çıkabilmektedir.

Gümüş kadın kolyelerinde ise her kadının görmesi gereken gümüş zincir kolyeler Minamis’te sizleri bekliyor. Her tarza olan hitap şekilleriyle ve çeşitlilik açısından elibol olan Minamis, 925 ayar gümüş kolye modelleri ile sizlere hitap ediyor. Küçük, orta ve büyük boy olmak üzere 3 şekilde çıkarılan kolyeler çeşitlilik bakımından ise halka, küp, gurmet, doç ve figaro olarak 5 çeşitle harmanlanmaktadır.

Kolyede Gümüş Mü Altın Mı?

Kolye deyince akla ilk olarak altın kolyeler gelmektedir. Altın kolyeler ise 14 ayar ve 22 ayar olmak üzere iki çeşittir. Ancak gümüş kolyelerin sadelik ve şıklık adı altında verdiği estetik görüntü son zamanlarda her kadının gözünü almış durumda. Aynı zamanda altın kolyelere oranla uygunluk açısından da insanları cezbederek kadınların ilgisini çekmiş durumda. Ayrıca her kadının görmesi gereken gümüş zincir kolyeler Minamis’te sizlerle buluşmak istiyor. 

Minamis Silver Zincir Kolye Fiyatları

Minamis Silver’da zincir kolye fiyatları ise genel olarak alınan ürünün boyutuna ve çeşitliliğine göre değişim göstermektedir. Ancak bakıldığında piyasadaki ürünlere oranla Minamis Silver gümüş zincir kolyelerinde fiyatlar gayet uygun bir biçimdedir. Hem sadeliği hem de şıklığıyla zarafetinize zarafet katan ürünleri burada bulabilmeniz mümkündür. 

Bunu da seversin  Rossmann elektrik süpürgesi kokusu işe yarıyor mu?

Gümüş Zincir Kolye Kararır mı?

Erkek ya da kadın farketmeksizin herhangi bir zincir kolyede, genel olarak kafaya takılan konulardan biri de kolyelerin kararması durumudur. Kararma durumu sıkça rastlanan bir durum olsa da kolyenizi parfüm, sabun, deodorant vb. kimyasallarla etkileşime sokmadığınız sürece ya da nemli ortamlarda bulundurmadığınız sürece kararma durumu olası bir durumdur. 

Bu nedenle zincir kolyenin temizliğine dikkat etmek gerekmektedir. Düzenli olarak bakımını yaptığınız sürece kararma gibi durumlar söz konusu değildir. Bakımını ise gümüş temizleme ve parlatıcı bezlerden yararlanarak yapabilirsiniz. Bakımını yaptığınız sürece ilk gün aldığınız kolyeden farkı olmayacaktır.

Gümüşün kararmaması ise gümüşün yapısı kaynaklı olarak mümkün değildir. Bu, gümüşün gerçek olduğunu gösteren bir yapıdır. Gümüş kolye, gümüş küpe, gümüş bileklik gibi gümüşten yapılan aksesuarlarınızın kararmasını engelleyebilmek adına bakımını yapmanız yeterli olacaktır.

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.