İçinizi ısıtacak koltuk şalı modelleri

Annekaz
23 Ağustos 2020
Yorum Yok

Yaz ayları bitip geceler uzamaya başlayınca en büyük zevkimiz sıcacık evimizde daha çok vakit geçirmek oluyor. Favori köşem  kapılmamışsa üstüme şalımı alıp bir  fincan kahve eşliğinde en sevdiğim diziden bir kaç bölüm arka arkaya izliyorum.

KOLTUK ŞALI  HUZURU

Herkesin dinlenme tarzı değişik;  mesela ben evimi , büyük ekran televizyonumu, yumuşacık koltuk şalları serilmiş koltuğumu , üstünde kuş olan fincanımı çok seviyorum onlarla bir araya gelince kendimi dinlenmiş hissediyorum, hele havalar serinse %100 pamuk bohem tarza sahip koltuk şalım en iyi arkadaşım ortalıkta yoksa hemen küçük bir kriz çıkıyor bulunuyor ve omuzlarımda yerini alıyor.

Benim için ev dekorasyonu demek sadelik ve rahatlık demek, itiraf edeyim evde çok fazla renk yok oturma odam kahve ve turkuaz renklere sahip o yüzden koltuk şalı alırken de bu renklere yakın modeller seçtim.

Modern tasarımlı, ,%100 pamuk  şık  koltuk şallarımı, yatak örtülerimi onine alışveriş kolaylığı www.fringehome.com.tr den satın alıyorum tam benim tarzım.

Fringehome da sadece koltuk şalları yok benim bir kaç yıldır plajda , havuzda havlu yerine kullandığım  rengarenk peştemal modelleri de var. Neden havlu yerine peştemal kullanıyorum çünkü yer kaplamıyor, ağırlık yapmıyor, çabucak kuruyor ve havludan çok daha kullanışlı ve şık. Geçenlerde çocuklarıyla havuza gelen  yabancı bir kadın peştemalimi gösterip ne olduğunu ve ve nereden aldığımı sordu  gururla ‘Turkish Towel’ dedim. Sadece plajda değil yoga da banyoda spada da rahat rahat kullanabileceğini ayrıca harika bir hediye fikri olduğunu da belirttim. :)

Sevdiğim kalitesine güvendiğim ürünleri alıp hediye etmeyi kendime aldıysam birer tane de çocukları almayı çok seviyorum.  Çocuklar şimdi bile yatak odası dekorasyonunda sadeliği ve rahatlığı tercih ediyorlar,  yatak örtüsü seçerken de onların seçimini göz ardı etmedim ve balık sırtı yatak örtüsü modelini aldım.

Bunu da seversin  Renkli çocuk odaları

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim